999-DL : Węgiel aktywowany Aquafilter z łupin orzechów kokosowych - 1 litr

999-DL : Węgiel aktywowany Aquafilter z łupin orzechów kokosowych - 1 litr

In stock8.86

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Wysokogatunkowe złoże węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych. Używane do usuwania z wody zanieczyszczeń organicznych, związków chloru, części metali ciężkich (m.in. ołowiu) oraz innych rozpuszczonych w wodzie szkodliwych substancji. Złoża węgla aktywnego wykorzystywane są w poprawie utlenialności wody.

Węgiel aktywowany powstaje w wyniku aktywacji wysokotemperaturowej i chemicznej oraz odparowania. W procesie produkcyjnym powstaje struktura o bardzo wysokiej porowatości i znakomitych właściwościach wykorzystywanych m.in. w procesach uzdatniania wody.

Oferowany węgiel aktywny Aquafilter 999-DL to najlepsza wersja węgla, wyprodukowana z łupin orzechów kokosowych. Cechuje go bardzo wysoka zdolność adsorpcji, zwłaszcza w odniesieniu do węgla antracytowego i bitumicznego. Węgiel z łupin orzechów kokosowych (Granular Activated Carbon - GAC) wykorzystywany jest w produkcji najlepszych wkładów filtracyjnych do systemów uzdatniania wody spożywczej i użytkowej.

Węgiel aktywny wykorzystywany jest również w akwarystyce, gdzie zwykle służy do usunięcia z wody resztek podanych lekarstw.

Cena za 1 litr złoża węglowego (waga netto około 0,5 kg) +/- 2%

UWAGA: w przypadku zamówienia ilości większej niż 1 litr, do Klienta dostarczamy zamówioną ilość w zbiorczym opakowaniu (nie dzieloną na opakowania po 1 litrze).

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od rękiProdukt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producentaProduktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienieProduktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
999-DL : Węgiel aktywowany Aquafilter z łupin orzechów kokosowych - 1 litr