Kuchenna bez zbiornika

Filtry odwróconej osmozy bez zbiornika, są wybierane są głownie przez osoby nie mające miejsca na instalację filtra RO o klasycznej konstrukcji ze zbiornikiem. Filtry tego typu są wyposażone w wydajne membrany osmotyczne, wspomagane w pompy podnoszące ciśnienie wody na membranie RO. Filtry mają zasadniczą zaletę nad filtrami ze zbiornikiem - uzdatniają wodę na bieżąco, tylko podczas jej pobierania z kranika. Dzięki czemu nie jest wymagana dezynfekcja układu.

Wyświetl produkty producenta: GE Water & Process Tech., USTM, www.woda.com.pl

RO-KONFIGUROWANY : Odwrócona osmoza w wybranej konfiguracji

RO-KONFIGUROWANY : Odwrócona osmoza w wybranej konfiguracji

Producent: www.woda.com.pl

Mamy w magazynie

Cena brutto: 250,00 zł

zobacz RO-KONFIGUROWANY : Odwrócona osmoza w wybranej konfiguracji

Odwrócona osmoza. Kuchenny filtr montowany w szafce po zlewozmywakiem. Wyposażony w kranik, zbiornik, zestaw wkładów i akcesoriów montażowych. Filtr dla każdego, kto za niewielkie pieniądze chce mieć wodę czystą, pozbawioną kamienia, ołowiu, chloru, metali ciężkich, żelaza, manganu i wielu innych zanieczyszczeń. Ekonomiczny filtr wody spożywczej do samodzielnego montażu. Tania alternatywa dla markowych systemów RO, który jest dobrym wyborem dla osób szukających kompromisu między ceną a jakością.

More info

RO-SILVER : Profesjonalny filtr RO bez zbiornika

RO-SILVER : Profesjonalny filtr RO bez zbiornika

Producent: USTM

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 1 790,00 zł

zobacz RO-SILVER : Profesjonalny filtr RO bez zbiornika

Filtr odwrócona osmoza bez zbiornika, dedykowana do domów, gastronomii i innych miejsc, w których potrzebna jest duża ilość czystej wody z zachowaniem niewielkiej przestrzeni potrzebnej na zainstalowanie systemu uzdatniania wody. Produkt firmy USTM, to skuteczny filtr odwróconej osmozy, nie wymagający do pracy zbiornika ciśnieniowego. Zajmuje niewiele miejsca a eksploatacja jest wyjątkowo prosta.

More info

FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornika (do 2700 litrów na dobę)

FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornika (do 2700 litrów na dobę)

Producent: GE Water & Process Tech.

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 2 799,00 zł

zobacz FRO720-GE : Profesjonalny filtr RO bez zbiornika (do 2700 litrów na dobę)

Nowa wersja filtra do wody spożywczej GE Merlin (FRO720-GE / PRF-RO), dedykowana do domów, gastronomii i innych miejsc, w których potrzebna jest duża ilość czystej wody z zachowaniem niewielkiej przestrzeni potrzebnej na zainstalowanie systemu uzdatniania wody. Produkt amerykańskiej firmy GE Water & Process Technologies, to skuteczny filtr odwróconej osmozy, nie wymagający do pracy zbiornika ciśnieniowego. Zajmuje niewiele miejsca a eksploatacja jest wyjątkowo prosta.

More info