O Sklepie

Szanowny Kliencie,

znajdujesz się w pierwszym w Polsce internetowym sklepie z filtrami do wody. Działalność firmy rozpoczęła się w marcu 1999 roku. W 2002 roku uruchomiliśmy sklep internetowy oferujący filtry wodne lidera w branży, firmy Aquafilter Inc z USA. Aktualnie z uwagi na wieloletnie doświadczenie, duże, własne zaplecze magazynowe i wysoką jakość obsługi Klientów, jesteśmy autoryzowanym a w wielu przypadkach głównym bądź wyłącznym partnerem dla wielu znakomitych producentów systemów uzdatniania wody i marek produktów oferowanych w całej Europie. Oferujemy wyłącznie oryginalne produkty m.in. następujących marek:

  • Aquafilter -  Producent filtrów do wody, oferujący rozwiązania do uzdatniania wody w mieszkaniach, domach i firmach. Firma pierwotnie powstała w USA, aktualnie produkuje w fabryce w Polsce. W ofercie Aquafilter można znaleźć filtry i wkłady wymienne do uzdatniania i filtracji wody oraz części i akcesoria do filtrów. produkty Aquafilter są przystosowane do samodzielnego montażu przez osoby nieobeznane z technologią uzdatniania wody. Do urządzeń dołączane są fabryczne, profesjonalnie opracowane instrukcje montażu lub odnośniki do strony internetowej z której można instrukcję pobrać. Powszechny dostęp do materiałów eksploatacyjnych tego producenta, pozwala na wieloletnie użytkowanie filtrów Aquafilter, bez obawy o dostępność wkładów wymiennych i części.

  • UST-M - Producent systemów uzdatniania wody, instalacji sanitarnych i centralnego odkurzania. Polska firma, produkująca filtry w oparciu o własny park maszynowy. Wysoka jakość produktów tej firmy została już doceniona przez tysiące Klientów naszego sklepu. Filtry odwróconej osmozy UST-M to jeden z najlepszych wyborów do uzdatniania wody w kuchni. Wyróżniające się wzornictwo oraz wysoka jakość używanych do produkcji podzespołów powodują, że systemy filtracji wody oraz inne produkty tej firmy, zdobywają uznanie w branży i są chętnie wybierane przez wymagających Klientów. W ofercie UST-M znajduje się wiele modeli wysokiej jakości centralnych zmiękczaczy wody, które rozwiązują problem z osadzaniem się wapiennych nalotów w instalacjach wodnych i na armaturze.

  • Top Filter - Producent filtrów wody, oferujący produkty o znakomitym stosunku jakości do ceny. Montaż filtrów odbywa się w Polsce, w oparciu o wysokiej jakości podzespoły. W ofercie tej firmy znajdziecie Państwo zarówno podstawowe wkłady i filtry wody, jak i znakomite zabudowane systemy odwróconej osmozy o kompaktowych wymiarach i eleganckim wzornictwie. Firma Top Filter zapewnia ciągłą dostępność materiałów eksploatacyjnych do ich filtrów wody oraz zgodność oferowanych rozwiązań z branżowymi standardami wymiarowymi.

  • AtlasFiltri - Producent bardzo wysokiej jakości filtrów wody. Jakość potwierdzają nie tylko certyfikaty itp, ale sami Klienci. Już pierwszy kontakt z filtrem AtlasFiltri powoduje, że nabiera się przekonania o solidnej, europejskiej produkcji i tak jest w rzeczywistości - kraj produkcji to Włochy. AtlasFiltri w swojej ofercie ma unikalne rozwiązania, niedostępne u konkurencyjnych firm. Jednoczesnie zgodność z branżowymi standardami powoduje, że użytkownicy filtrów AtlasFiltri mają dostęp do bardzo szerokiej oferty wkładów wymiennych.

  • Formaster - Producent znakomitych rozwiązań do podstawowego uzdatniania wody. Estetyczne i funkcjonalne filtry dzbankowe, są w wielu przypadkach wystarczające do podstawowego uzdatniania wody a wręcz zalecane w przypadku korzystania z ujęć na kampingach, polach namiotowych itp.

  • John Guest - Światowa jakość najlepszych złączy do instalacji wodnych. Firma John Guest z Wielkiej Brytanii posiada w swojej ofercie bardzo szeroki asortyment szybkozłączy, z których w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wybrane elementy calowe, pozwalające wykonywać pewne łączenia na przewodach i gwintach począwszy od 1/8 cala aż po 1 cal. Jeżeli zależy Państwu na najpewniejszych połączeniach lub złączki kupowane są w celach komercyjnych, wybór szybkozłączy John Guest jest najlepszym z możliwych.

  • Sterilight - Wysokiej jakości lampy bakteriobójcze UV (UV-C). Pozwalają na zabezpieczanie wewnętrznych instalacji wodnych przed skażeniem ich w wyniku przedostania się mikroorganizmów z zanieczyszczonych studni. Lampy są również stosowane w laboratoriach i akwarystyce. Wyróżniające cechy lamp UV Sterilight / Viqua to bardzo wysoka jakość wykonania, wysoka sprawność (stosunek mocy pobieranej do emitowanej) oraz duże przepływy wody, odpowiednie dla mieszkań, domów jedno i wielorodzinnych oraz linii produkcyjnych).

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie własnej serii tanich produktów, które oferujemy w najniższych cenach na rynku - w naszym sklepie można zakupić montowane przez nas bądź dla naszej firmy, filtry odwróconej osmozy oraz wkłady wymienne do systemów uzdatniania wody.
 
Tym, co charakteryzuje naszą firmę, to zasada, że Klientowi staramy się zaoferować rozwiązanie adekwatne do jego potrzeb. Nie staramy się sprzedać zawsze i mimo wszystko. To, że jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu producentów, pozwala nam na wybranie optymalnego filtra do wody. Nie jesteśmy zobligowani do promowania jednej firmy - nasza propozycja to wynik analizy oczekiwań Klienta (jakość produktu, koszt eksploatacji, renoma producenta, dostęp do części i serwisu itp).
 
Właściciele i pracownicy firmy to też ludzie, którzy na co dzień dokonują różnorakich zakupów. Tak samo jak my chcemy być traktowani przez sklepy w których kupujemy, tak samo staramy się obsługiwać naszych Klientów.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i kontaktu z nasza firmą.