Na wkłady 20 x 2,5 cala

Obudowy wkładów 20 x 2,5 cala są już na tyle wydajnymi elementami, że można je stosować zarówno do filtracji jak i uzdatniania wody w mieszkaniach i małych domach jednorodzinnych. Zaletą korpusów 20-to calowych są gabaryty - zachowując szerokość między gwintami na poziomie korpusów 10 cali, uzyskuje się ponad dwukrotnie większe dopuszczalne przepływy wody. Ma to zasadnicze znaczenie wówczas, gdy na instalacji wodnej ma być zamontowanych kilka stopni filtracji szeregowo. Dodatkowo w określonych przypadkach możliwe jest stosowanie wkładów 10-cio calowych łączonych w pionie, przez co w pojedynczej obudowie można uzyskać podwójną funkcjonalność. Przykładowo, można połączyć wkład mechaniczny ze zmiękczającym i uzyskać przy jednej obudowie zarówno filtrację jak i zmiękczanie wody.

Wyświetl produkty producenta: Aquafilter, Różni

FHPR-L : Obudowa 20 cali na wkłady typu slim (long) - gwint 3/4 cala

FHPR-L : Obudowa 20 cali na wkłady typu slim (long) - gwint 3/4 cala

Producent: Różni

Czekamy na dostawę

Cena brutto: od: 119,00 złod: 112,97 złod: 106,94 złod: 100,91 złod: 94,88 zł

zobacz FHPR-L : Obudowa 20 cali na wkłady typu slim (long) - gwint 3/4 cala

Obudowa FHPR1-L na wkłady o długości 20 cali i średnicy 2,5 cala (standard SLIM / LONG). W stosunku do standardowych obudów, ma dwa razy większą długość a tym samym dwa razy większą wydajność. W obudowie umieszcza się wkłady standardu Slim lub też można umieszczać niektóre standardowe 10-cio calowe wkłady, łącząc je specjalnymi łącznikami. Dopuszczalne przepływy wody dla tego filtra narurowego pozwalają na filtrowanie wody na głównych ujęciach w mieszkaniach i domach.

More info

FHPRC-L : Obudowa przeźroczysta 20 cali na wkłady typu slim (long)

FHPRC-L : Obudowa przeźroczysta 20 cali na wkłady typu slim (long)

Producent: Aquafilter

Czekamy na dostawę

Cena brutto: od: 179,00 złod: 172,96 złod: 166,92 złod: 160,88 złod: 154,84 zł

zobacz FHPRC-L : Obudowa przeźroczysta 20 cali na wkłady typu slim (long)

Przeźroczysta obudowa FHPRC-L na wkłady o długości 20 cali i średnicy 2,5 cala (standard SLIM / LONG). W stosunku do standardowych obudów, ma dwa razy większą długość a tym samym dwa razy większą wydajność. W obudowie umieszcza się wkłady standardu Slim lub też można umieszczać niektóre standardowe 10-cio calowe wkłady, łącząc je specjalnymi łącznikami. Sprawdza się idealnie w filtracji wody z zanieczyszczeń mechanicznych - optycznie można ocenić stopień zużycia wkładu.

More info