Rabaty i promocje na filtry do wody

 
Regulamin udzielania rabatów, promocji i gratisów w sklepie internetowym www.woda.com.pl
 
 
§1
 
Informacje znajdujące się poniżej, dotyczą wyłącznie sprzedaży detalicznej (nie dla Klientów posiadających status hurtownika).
 
 
§2
 
W dalszej części Regulaminu sklep internetowy www.woda.com.pl nazywany jest "Sklepem" a Klient detaliczny "Klientem".
 
 
§3
 
Sklep prowadzi "automatyczny program rabatowy" skierowany do zarejestrowanych w Sklepie Klientów. Rabaty na zakupy udzielane są dla Klientów zarejestrowanych i zalogowanych na swoje konto w Sklepie w momencie składania zamówienia, oraz posiadających już przypisany do konta w Sklepie rabat z tytułu zrealizowanych poprzednio zamówień. Rabaty udzielane są wyłącznie na produkty nie będące aktualnie w promocji. Rabat liczony jest od cen detalicznych brutto. Rabat naliczany jest wyłącznie na produkty (nie dotyczy usług typu transport itp). Pierwszy rabat Klient otrzyma po zrealizowaniu zamówień złożonych w Sklepie na łączną kwotę minimum 100 zł brutto.
Poziomy rabatów określone są następująco (>= oznacza minimalną wartość brutto wcześniej zrealizowanych zamówień):
 
>= 100 zł : 5% rabatu
>= 500 zł : 6% rabatu
>= 1000 zł : 7% rabatu
>= 2000 zł : 8% rabatu
>= 4000 zł : 9% rabatu
>= 5000 zł : 10% rabatu

Rabat udzielany według powyższych zasad, naliczany jest automatycznie, wyłącznie przy zamówieniach składanych przez sklep internetowy.

 
§4
 
Sklep oferuje zarejestrowanym Klientom detalicznym program lojalnościowy. Każdy zakup dokonany po zalogowaniu się na swoje konto, premiowany jest punktami. Za każde 30 zł Klient detaliczny otrzymuje 1 punkt o wartości 1 zł. Zgromadzonymi punktami można opłacić zamówienie, którego wartość brutto wraz z kosztami dostawy jest nie większa niż wartość punktów. Ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić w panelu zarządzania swoim kontem Klienta.

 
§5
 
Sklep umożliwia Klientom otrzymanie produktu gratisowego, przy składaniu zamówienia za kwotę zdefiniowaną przez obsługę Sklepu. W zależności od wartości produktów znajdujących się w koszyku Klienta, wyświetlane są możliwe do odebrania produkty gratisowe. Klient może wybrać jeden z dostępnych produktów.
 
 
§6
 
Rabat udzielany według powyższych zasad, naliczany jest automatycznie, wyłącznie przy zamówieniach składanych przez sklep internetowy. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie udzielić indywidualnego rabatu na zakup, w przypadku jego dużej wartości (minimum 3 tys. zł - nie dotyczy urządzeń centralnych oraz zakupu w dziale Hurtownia filtrów).