LGCO100-20KG : Węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych 20 kg - worek

LGCO100-20KG : Węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych 20 kg - worek

In stock531.36

Mamy w magazynie

-14%

  • Najniższa cena brutto
    sprzed 30 dni:
  • 699,00 zł
  • 599,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Wysokiej jakości złoże węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych. Używane do usuwania z wody zanieczyszczeń organicznych (LZO), chloru, ozonu oraz innych rozpuszczonych w wodzie szkodliwych substancji. Złoża węgla aktywnego wykorzystywane są w poprawie utlenialności wody.

W procesie produkcyjnym węgla aktywowanego powstaje struktura o bardzo wysokiej porowatości i znakomitych właściwościach wykorzystywanych m.in. w procesach uzdatniania wody.

Oferowany węgiel aktywny LG CO 100 to najlepsza wersja węgla, wyprodukowana z łupin orzechów kokosowych. Cechuje go bardzo wysoka zdolność adsorpcji, zwłaszcza w odniesieniu do węgla antracytowego i bitumicznego. Węgiel z łupin orzechów kokosowych (Granular Activated Carbon - GAC) wykorzystywany jest w produkcji najlepszych wkładów filtracyjnych do systemów uzdatniania wody spożywczej i użytkowej.

Węgiel aktywny wykorzystywany jest również w akwarystyce, gdzie zwykle służy do usunięcia z wody resztek podanych lekarstw.

Ilość:
Worek 20 kg
Rodzaj węgla aktywowanego:
Z łupin orzechów kokosowych
Granulacja:
0,6 - 2,36 mm
Zastosowanie:
Adsorpcja z fazy ciekłej i gazowej

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
LGCO100-20KG : Węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych 20 kg - worek