IR-MN-70-RX - Odżelaziacz i odmanganiacz wody 70 litrów z napowietrzaniem

IR-MN-70-RX - Odżelaziacz i odmanganiacz wody 70 litrów z napowietrzaniem

In stock4446.76

Sprowadzimy do 14 dni

  • Cena brutto:
  • 4 999,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Centralny odżelaziacz i odmanganiacz wody, dedykowany głównie do domów jednorodzinnych i obiektów firmowych, pobierających wodę z własnych ujęć (studnie kopane i głębinowe). W stacji uzdatniania wody znajduje się złoże Katalox lub M.dox (w zależności od parametrów wody), które skutecznie redukuje z wody żelazo, mangan i siarkowodór.

IR-MN-70-RX (IRMN-70) redukuje z wody:

  • Żelazo (Zredukowane żelazo II i III stopnia utleniania, powodujące powstawanie zacieków, niszczące armaturę wodną, zarastające instalację wodną)
  • Mangan (Zredukowany mangan, szkodliwy dla zdrowia w większych ilościach, trwale barwiący armaturę wodną, tkaniny itp)
  • Siarkowodór (Zredukowany siarkowodór przyczyniający się do negatywnego zapachu wody - zapach zgniłych jaj, oraz do powstawania korozji instalacji)

Konstrukcja urządzenia umożliwia stosowania go w niewielkich pomieszczeniach (brak dodatkowego zasobnika na regenerant). Wysokiej jakości podzespoły oraz złoża nie wymagające regenerantu a wyłącznie płukania i napowietrzania (w komplecie znajduje się inżektor).

Wysoka wydajność przepływowa zapewnia stały dostęp do wody uzdatnionej a automatyczna procedura regeneracji gwarantuje ciągłość eksploatacji w typowym dobowym cyklu (wymagana jest krótkotrwała przerwa na regenerację o wybranej przez użytkownika godzinie - standardowo w nocy).

Urządzenie do prawidłowego działania nie wymaga żadnego regenerantu (soli tabletkowej czy też nadmanganianu potasu). Właściwości utleniania żelaza, manganu i siarkowodoru odtwarzane są poprzez automatyczne napowietrzanie wody, podczas jej przepływu.

W celu ochrony urządzenia przed zanieczyszczeniami stałymi (piach, muł, szlam itp), należy przed nim zamontować filtr mechaniczny z wkładem sznurkowym.

Skuteczność produktu w usuwaniu żelaza, manganu, siarkowodoru i amoniaku jest zależna od parametrów wody i instalacji wodnej. Prosimy o kontakt z nami przed zakupem urządzenia. Prosimy o przesłanie pełnych wyników badania wody na nasz adres e-mail.. Proszę w wiadomości do nas zawrzeć informacje o rodzaju studni, hydroforu, ilości domowników i szacowanym zużyciu wody.
Urządzenie do samodzielnego montażu. Instrukcja jest wystarczająca do wykonania prawidłowego montażu. W zależności od modelu urządzenia, wymagana jest umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami: klucz nastawny, żabka, wiertarka itp. Montaż przez hydraulika nie jest wymagany.
Wysokość:
177 cm
Szerokość:
44 cm
Głębokość:
73 cm
Typ butli:
1354
Przepływ nominalny:
1,5 m3/godz
Rodzaj złoża:
Katalox lub M.dox
Ilość złoża:
70 litrów
Spadek ciśnienia:
około 17 PSI
Średnie zużycie wody podczas regeneracji:
22 l/min
Czas regeneracji:
zależny od parametrów wody i instalacji wodnej

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
IR-MN-70-RX - Odżelaziacz i odmanganiacz wody 70 litrów z napowietrzaniem

Inne produkty z tej kategorii

HHBB10B-FS : Stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

HHBB10B-FS : Stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena brutto: 850,00 zł

zobacz HHBB10B-FS : Stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

Kompletny zestaw filtrów do zmiękczania i odżelaziania wody w domu lub mieszkaniu. Zabezpiecza instalację wodną i sprzęt ADG podłączony do niej przed osadzaniem się kamienia i złogów żelaza oraz obniża stężenie siarkowodoru. System uzdatniania oparty o profesjonalne obudowy standardu BB10 Aquafilter (korpusy FH10B1-B). Rozwiązanie polecane dla mniejszych domów jednorodzinnych oraz domach W zestawie wkłady filtrujące i klucz do wymiany wkładów oraz instrukcja montażu w języku polskim.

More info

IR-MN-110-RX - Odżelaziacz i odmanganiacz wody 110 litrów z napowietrzaniem

IR-MN-110-RX - Odżelaziacz i odmanganiacz wody 110 litrów z napowietrzaniem

Producent: USTM

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 5 999,00 zł

zobacz IR-MN-110-RX - Odżelaziacz i odmanganiacz wody 110 litrów z napowietrzaniem

Centralna stacja uzdatniania wody, dedykowana głównie do domów jednorodzinnych i obiektów firmowych, pobierających wodę z własnych ujęć (studnie kopane i głębinowe). W stacji IR-MN-110-RX (IRMN-40) zastosowano profesjonalne złoże Katalox lub M.dox o bardzo szerokim spektrum działania: skutecznie redukuje z wody żelazo, mangan i siarkowodór. W efekcie działania stacji uzdatniania następuje poprawa wskaźniki: żelazo, mangan, siarkowodór.

More info

HHBB20B-FS - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

HHBB20B-FS - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

Producent: Aquafilter

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 1 362,00 zł

zobacz HHBB20B-FS - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

Najbardziej wydajny zestaw do uzdatniania wody z żelaza, resztkowego manganu i siarkowodoru oraz zmiękczania wody (usuwanie wapnia). Kompletny domowy filtr wody, montowany na rurze wody zimnej, zwykle bezpośrednio za hydroforem lub licznikiem wody. Filtr oparty o wydajne korpusy BB20 Aquafilter oraz oryginalne wkłady Aquafilter. Gotowy do montażu filtr z wkładami oraz kluczem do wymiany wkładów. W komplecie instrukcja w języku polskim.

More info

HHBB10B-FE - Stacja uzdatniania (usuwanie żelaza)

HHBB10B-FE - Stacja uzdatniania (usuwanie żelaza)

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena brutto: 866,00 zł

zobacz HHBB10B-FE - Stacja uzdatniania (usuwanie żelaza)

Zestaw filtrów odżelaziających wodę przeznaczony do stosowany na głównym przyłączu wody w domu lub mieszkaniu w celu ochrony instalacji przed rozpuszczonym w wodzie żelazem. Specjalistyczne wkłady odżelaziające poprawiają parametry wody związane z żelazem, manganem i odczynem. Złoże odżelaziające reaguje również z siarkowodorem który często występuje w zażelazionych wodach pochodzących z własnych studni. Kompletny zestaw z wkładami, gotowy do montażu na instalacji wodnej.

More info

5907644318933

#Producent_filtrów_wody_USTM. #Odwrócona_osmoza #Zmiękczacz_wody #Filtry_wody #woda.com.pl