Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

SUPREME MULTI 24 - Profesjonalna stacja zmiękczająca, odżelaziająca i odmanganiająca

Nasz kod: SUPREME MULTI 24
Producent: Supreme Filters

Dostępność: Do 7 dni


Najniższy koszt wysyłki: 0,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

3 750,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Centralna stacja uzdatniania wody, dedykowana głównie do domów jednorodzinnych i obiektów firmowych, pobierających wodę z własnych ujęć (studnie kopane i głębinowe). W stacji Supreme Multi 24 zastosowano profesjonalne złoże Ecomix o bardzo szerokim spektrum działania: skutecznie redukuje z wody żelazo, mangan, amoniak, zanieczyszczenia organiczne oraz zmiękcza wodę. W efekcie działania stacji uzdatniania następuje poprawa wskaźników:

  • Twardości ogólnej wody (Zredukowany węglan wapnia, osadzający się w rurach i armaturze w postaci tzw kamienia kotłowego zapychającego dysze, perlatory, zmniejszające sprawność cieplną itp)
  • Żelaza (Zredukowane żelazo II i III stopnia utleniania, powodujące powstawanie zacieków, niszczące armaturę wodną, zarastające instalację wodną)
  • Manganu (Zredukowany mangan, szkodliwy dla zdrowia w większych ilościach, trwale barwiący armaturę wodną)
  • Amoniaku (Zredukowany amoniak przyczyniający się do negatywnego smaku i zapachu wody oraz do powstawania szkodliwych dla zdrowia azotanów)
  • Utlenialności (Zredukowana utlenialność/ChZT/Indeks nadmanganianowy, wskazująca na obecność m.in. zanieczyszczeń organicznych przyczyniających się do negatywnego smaku i zapachu wody)

Konstrukcja urządzenia umożliwia stosowania go w niewielkich pomieszczeniach (bardzo kompatkowe wymiary). Wysokiej jakości podzespoły (w tym najważniejszy - sterownik elektroniczny) pochodzą z europejskich fabryk.

Wysoka wydajność przepływowa zapewnia stały dostęp do wody uzdatnionej a automatyczna procedura regeneracji gwarantuje ciągłość eksploatacji w typowym dobowym cyklu (wymagana jest krótkotrwała przerwa na regenerację o wybranej przez użytkownika godzinie - standardowo 2-ga w nocy).

Urządzenie do prawidłowego działania wymaga uzupełniania regenerantu - soli tabletkowej (czysty NaCl). Jest to jedyny uzupełniany przez użytkownika materiał eksploatacyjny. Szacunkowy, przeciętny koszt eksploatacji to około 10-20 zł miesięcznie.

Stacja uzdatniania wody pozwoli na usunięcie maksymalnie następujących wartości (nie przy jednoczesnym występowaniu):

 Dla pH 5-10 Twardość
(dh)
Żelazo
(mg/l)
Mangan
(mg/l)
Amoniak
(mg/l)
Utlenialność
(mg/l O2)
Woda surowa (studnia, wodociągi) < 42 < 15 < 3 < 4  < 4
Woda uzdatniona (na wyjściu z urządzenia) < 1,4 < 0,3 < 0,1 < 0,5  < 2

Podane wyżej wartości są górnymi, granicznymi, które w zależności od parametrów wody stacja Supreme Multi 24 jest w stanie zredukować. Przy jednoczesnym występowaniu w wodzie kilku zanieczyszczeń (np jednoczesne przekroczenie norm na żelazo i mangan itp), przed zakupem prosimy o kontakt w celu weryfikacji parametrów urządzenia pod kątem badań wody Klienta.


Parametry techniczne:

Szerokość: 35 cm
Wysokość: 109 cm
Głębokość: 59 cm (z opcjonalnym zaworem ByPass: 66 cm)

Waga: 36 kg

Maksymalny przepływ: 1,3 m3/godz
Ciśnienie robocze: 1,4 - 8,3 bar
Temperatura robocza: 2 - 48 oC
Zdolność jonowymienna: 50 m3 x od

Zużycie prądu (230V / 50Hz): 17 W

Podłączenie hydrauliczne: 3/4" GZ BSP

Regenerant: Sól tabletkowa (Czysty NaCl) / Zużycie ok. 2,5 kg na regenerację


W celu ochrony urządzenia przed zanieczyszczeniami stałymi (piach, muł, szlam itp), należy przed nim zamontować filtr mechaniczny z wkładem sznurkowym lub polipropylenowym.


Istnieje możliwość odpłatnego montażu na terenie całego kraju. W przypadku zainteresowania taką usługą, prosimy o kontakt przez e-mail, podając adres pocztowy abyśmy mogli skalkulować koszty dojazdu.