HS-COMPACT-5 : Zmiękczacz wody MODERNO do mieszkania

HS-COMPACT-5 : Zmiękczacz wody MODERNO do mieszkania

Średnia ocena: 5 / 5 ( ilosć opinii : 1 )
In stock1701.02

Mamy w magazynie

 • Cena brutto:
 • 2 399,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Profesjonalny, kompaktowy centralny zmiękczacz wody pitnej i użytkowej. Filtr zmiękczający wodę w całej instalacji wody zimnej w mieszkaniach, małych domach, restauracjach i kawiarniach. Mieści się w szafce kuchennej pozostawiając jeszcze miejsce na kosz.

Konstrukcja zmiękczacza wody powoduje, że urządzenia nie zajmuje wiele miejsca z zachowaniem skuteczności procesu zmiękczania wody. Usuwanie z wody jonów wapnia powodujących osadzanie się kamienia kotłowego w instalacjach wodnych oraz na sprzęcie AGD i armaturze wodnej (baterie) jest zalecane już przy twardości wody 8-10 dH (stopnie niemieckie). Po zainstalowaniu zmiękczacza wody problem z osadzaniem się białego nalotu w czajniku, ekspresie czy też pod prysznicem, ustępuje całkowicie.

Zmiękczacz dedykowany do uzdatniania przeciętnych wód, dostępnych w polskich sieciach wodnych. Wewnątrz obudowy znajduje się butla wypełniona złożem zmiękczającym, które poddawane jest cyklicznej regeneracji powszechnie dostępną solą tabletkową. Przeciętny miesięczny koszt eksploatacji to około 10-15 zł brutto (w zależności od twardości wody i jej zużycia).

Zmiękczacz wody Moderno do mieszkania, domu, restauracji

 • Sygnalizacja poziomu soli (dźwiękowo i optycznie) pozwala na wygodne użytkowanie, bez konieczności sprawdzania czy jest w zmiękczaczu sól tabletkowa.
 • Wygodny dostęp do zasobnika soli umożliwia łatwe dosypywanie regenerantu (soli tabletkowej).
 • Czujnik wycieku wody działający automatycznie. Po wykryciu wody w odbudowie urządzenia, czujnik wyłącza przepływ wody przez zmiękczacz i przełącza go na tryb bypass.
 • Wyliczenie ilości wody między regeneracjami na podstawie podanej twardości.
 • Zabezpieczenie antyzalaniowe wbudowane w zmiękczacz, nie pozwoli na niekontrolowany wyciek wody.
 • Możliwość powieszenia na ścianie dzięki załączonym specjalnym uchwytom i kołkom.
 • Łatwy montaż - 15 minut przy wykorzystaniu wężyków w oplocie.
 • Gratis od naszej firmy (wyłącznie w sprzedaży detalicznej):
  • 4 kg soli tabletkowej na start
  • Tester twardości wody, pozwalający prawidłowo ustawić parametry zmiękczacza i skontrolować jego działanie

System gwarantuje miękka wodę w mieszkaniach (opcjonalnie w małych domach jednorodzinnych i firmach). Zmiękczenie wody chroni instalację przed osadzaniem się kamienia. Miękka woda nie powoduje osadzania się białego nalotu na armaturze wodnej. Korzystnie wpływa na skórę. Chroni sprzęt AGD przed kamieniem kotłowym (pralka, zmywarka itp.). Zmiękczanie wody w całej instalacji powoduje, że nie ma potrzeby dosypywania środków zmiękczających do pralki oraz soli do zmywarki.

Przed zmiękczaczem należy zamontować filtr mechaniczny, który ochroni złoże przed mułem itp. zanieczyszczeniami naniesionymi z wodą.

Obsługa urządzenia sprowadza się systematycznego uzupełniania regenerantu - soli tabletkowanej - którą wsypuje się pod górną pokrywę. Robi się to zwykle 1-2 razy w miesiącu (w zależności od zużycia i twardości wody).

W celu całkowicie automatycznego działania zmiękczacza, należy podłączyć go do zasilania prądem oraz kanalizacji (np. do syfonu w szafce pod zlewozmywakiem).

Urządzenie do samodzielnego montażu. Instrukcja jest wystarczająca do wykonania prawidłowego montażu. W zależności od modelu urządzenia, wymagana jest umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami: klucz nastawny, żabka, wiertarka itp. Montaż przez hydraulika nie jest wymagany.
Wysokość x Szerokość x Głębokość:
51,2 x 35 x 19,1 cm
Waga:
11 kg
Przepływ nominalny:
do 600 litrów/godz.
Przyłącze do instalacji wodnej:
1/2 cala
Dopuszczalna temperatura wody:
5-50oC
Ciśnienie wody zasilającej:
1-4 bar
Temperatura pracy:
4-30oC
Pojemność zasobnika na sól:
do 5 kg
Ilość złoża zmiękczającego:
5 litrów
 • Ocena: Wystawiona ocena: 5 5

  Najlepszy niewielki zmiękczacz wody do mieszkania. Mi się bez problemu zmieścił do szafki pod zlewem, gdzie mam wejście wody zimnej i licznik. Podłączałem sam i zajęło mi to dosłownie pół godziny. W przyszłym roku kupię drugi dla rodziców. Swoją drogą pomyślcie na sprzedaży tej soli na kilogramy, bo worek 25 kg to trochę za dużo przy tym zmiękczaczu i nie ma go gdzie trzymać :)

  Dodano:

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
HS-COMPACT-5 : Zmiękczacz wody MODERNO do mieszkania

Inne produkty z tej kategorii

AF-07-V : Zmiękczacz wody do mieszkania

AF-07-V : Zmiękczacz wody do mieszkania

Producent: www.woda.com.pl

Mamy w magazynie

Cena brutto: 1 399,00 zł

zobacz AF-07-V : Zmiękczacz wody do mieszkania

Wydajna centralna stacja zmiękczania wody do domu mieszkania. Urządzenie można zamontować samodzielnie lub zlecić to hydraulikowi. Solidna konstrukcja i estetyczny wygląd. Sterownik wskazujący zużycie wody pozwala na kontrolę kosztów. Całkowicie automatyczne działanie zmiękczacza AF-07-V. Rozwiązanie konkurencyjne dla zmiękczaczy Buderus, Viessmann, Dom Wody itp.

More info

WS-25-LCD-GOLDEN : Profesjonalny zmiękczacz wody do domu do 10 osób (funkcja dezynfekcji)

WS-25-LCD-GOLDEN : Profesjonalny zmiękczacz wody do domu do 10 osób (funkcja dezynfekcji)

Producent: USTM

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 3 499,00 zł

zobacz WS-25-LCD-GOLDEN : Profesjonalny zmiękczacz wody do domu do 10 osób (funkcja dezynfekcji)

Wydajna centralna stacja zmiękczania wody do domu jednorodzinnego i firmy. Zmiękczacz wody krajowej produkcji, firmy USTM. Urządzenie można zamontować samodzielnie lub zlecić to naszej firmie. Solidna konstrukcja i estetyczny wygląd. Sterownik wskazujący zużycie wody pozwala na kontrolę kosztów. Całkowicie automatyczne działanie zmiękczacza WS-20-LCD-GOLDEN powoduje, że bieżąca obsługa polega na uzupełnianiu soli zwykle raz w miesiącu.

More info

WS-140-2X1354TWIN-10 : Zmiękczacz praca ciągła do 30 osób (cztery rodziny)

WS-140-2X1354TWIN-10 : Zmiękczacz praca ciągła do 30 osób (cztery rodziny)

Producent: USTM

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 11 499,00 zł

zobacz WS-140-2X1354TWIN-10 : Zmiękczacz praca ciągła do 30 osób (cztery rodziny)

Wydajna centralna stacja zmiękczania wody do domu i firmy. Zmiękczacz wody krajowej produkcji, firmy USTM. Urządzenie można zamontować samodzielnie. Solidna konstrukcja i estetyczny wygląd. Sterownik wskazujący zużycie wody pozwala na kontrolę kosztów. Całkowicie automatyczne działanie zmiękczacza WS-140-2X1354TWIN-10 powoduje, że bieżąca obsługa polega na uzupełnianiu soli zwykle raz w miesiącu. Zmiękczacz do pracy ciągłej.

More info

WS-12-1650-PRIMO : Zmiękczacz wody do domu dla 2-4 osób

WS-12-1650-PRIMO : Zmiękczacz wody do domu dla 2-4 osób

Producent: USTM

Sprowadzimy do 14 dni

Cena brutto: 1 999,00 zł

zobacz WS-12-1650-PRIMO : Zmiękczacz wody do domu dla 2-4 osób

Wydajna centralna stacja zmiękczania wody do domu jednorodzinnego i firmy. Zmiękczacz wody krajowej produkcji, firmy UST-M. Urządzenie można zamontować samodzielnie lub zlecić to naszej firmie. Solidna konstrukcja i estetyczny wygląd. Sterownik wskazujący zużycie wody pozwala na kontrolę kosztów. Całkowicie automatyczne działanie zmiękczacza WS-12-C-1650 powoduje, że bieżąca obsługa polega na uzupełnianiu soli zwykle raz w miesiącu.

More info

5907644316946