Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

999-DL-50L : Węgiel aktywowany z łupin orzechów kokosowych 50 litrów/25 kg - worek

Nasz kod: 999-DL-50L
Producent: Różni

Dostępność: Wkrótce dostawa

Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł.
Informacje o kosztach i czasie dostawy

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

590,00 zł
Cena po rabacie: 490,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Wysokogatunkowe złoże węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych. Używane do usuwania z wody zanieczyszczeń organicznych, związków chloru, części metali ciężkich (m.in. ołowiu) oraz innych rozpuszczonych w wodzie szkodliwych substancji. Złoża węgla aktywnego wykorzystywane są w poprawie utlenialności wody.

Węgiel aktywowany powstaje w wyniku aktywacji wysokotemperaturowej i chemicznej oraz odparowania. W procesie produkcyjnym powstaje struktura o bardzo wysokiej porowatości i znakomitych właściwościach wykorzystywanych m.in. w procesach uzdatniania wody.

Oferowany węgiel aktywny 999-DL to najlepsza wersja węgla, wyprodukowana z łupin orzechów kokosowych. Cechuje go bardzo wysoka zdolność adsorpcji, zwłaszcza w odniesieniu do węgla antracytowego i bitumicznego. Węgiel z łupin orzechów kokosowych (Granular Activated Carbon - GAC) wykorzystywany jest w produkcji najlepszych wkładów filtracyjnych do systemów uzdatniania wody spożywczej i użytkowej.

Węgiel aktywny wykorzystywany jest również w akwarystyce, gdzie zwykle służy do usunięcia z wody resztek podanych lekarstw.

Cena za worek 50 litrów złoża węglowego (waga netto około 25 kg) +/- 0,5 kg