Obudowa narurowa do filtracji wody gorącej, przygotowana do umieszczenia w nim odpowiedniego wkładu filtracyjnego (wkłady polipropylenowe, sznurkowe i poliestrowe do wody gorącej - 10 cali). Korpus Aquafilter F10NN2PC stosowany jest do wstępnego filtrowania bieżącej wody ciepłej, w celu ochrony instalacji wodnej przed naniesionymi z wodą zanieczyszczeniami mechanicznymi typu szlam, muł, piasek itp.
Trzy częściowy korpus ułatwia wymianę wkładów (zdecydowanie mniejsze ryzyko rozlania wody gorącej). Uszczelki w tego typu korpusach nie są narażone na naciąganie i odkształcanie podczas zakręcania obudowy.
Korpus pracuje prawidłowo z wkładami standardu 10 cali.
Ciśnienie maksymalne: 8 bar
Temperatura wody: 2-93 st. C
Podłączenie hydrauliczne: 3/4 cala
Urządzenie do samodzielnego montażu. Instrukcja jest wystarczająca do wykonania prawidłowego montażu. W zależności od modelu urządzenia, wymagana jest umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami: klucz nastawny, żabka, wiertarka itp. Montaż przez hydraulika nie jest wymagany.