FSCNT : Filtr stojący, naszafkowy

FSCNT : Filtr stojący, naszafkowy

In stock65.76

Czekamy na dostawę

  • Cena internetowa:
  • 99,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Dobierz akcesoria

i zyskaj jeszcze więcej kropelek

pokaż wszystkie

Kuchenny filtr wody, sprawdzający się idealnie w sytuacji, gdy wymagania stawiane uzdatnianej wodzie, nie są wysokie. W zależności od zastosowanego wkładu, można uzyskać podstawową filtrację mechaniczną, poprzez zmiękczanie wody aż po redukcję mikroorganizmów.

Filtr kuchenny wolno stojący, nie wymaga skomplikowanego montażu. W komplecie znajduje się solidna, metalowa-chromowana złączka adaptacyjna, którą przykręca się do końcówki wylewki wody z baterii zlewozmywakowej zamiast fabrycznego perlatora (sitka). Złączka ma własne sitko i wbudowany zaworek, który umożliwia przełączanie wody na filtr lub (nie filtrowanej) na kran baterii. Takie rozwiązanie pozwala zachować wysoką funkcjonalność - do zmywania naczyń itp nie trzeba używać wody z filtra - na filtr przełącza się zaworek wówczas, gdy chce się pobrać wodę do celów spożywczych.

Komplet dostarczany do Klienta składa się z:
  • Filtr wody
  • Przyłącze wody z zaworkiem i perlatorem, zamontowane na wężyku
  • Klucz używany przy wymianie wkładu (ułatwia odkręcanie)

Montaż filtra jest czynnością bardzo łatwą i z powodzeniem może być wykonany w ciągu 5-10 minut przez każdą osobę.

Wymiary filtra:
  • wysokość ok 33 cm
  • średnica przy podstawie ok 11-12 cm
Proponowane wkłady znajdują się z prawej strony - proszę wraz z filtrem wybrać dowolny z nich.

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Produkt jest aktualnie niedostępny. Jeżeli chcesz być automatycznie powiadomiony o tym, że mamy go na magazynie, wpisz poniżej swój e-mail:

Przepisz kod:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od rękiProdukt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producentaProduktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienieProduktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
FSCNT : Filtr stojący, naszafkowy

Inne produkty z tej kategorii

FHCTF : Filtr stojący Aquafilter z wkładem dwustopniowym

FHCTF : Filtr stojący Aquafilter z wkładem dwustopniowym

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 89,00 zł

More

Filtr stojący Aquafilter FHCTF z wkładem dwustopniowym. Estetycznie wyglądający filtr kuchenny, bardzo prosty w montażu. Filtr stawiany na blacie kuchennym, nie wymaga przerabiana instalacji wodnej w celu podłączenia (podłączenie do gwintowanej końcówki kranu). Kompletny zestaw z wkładem. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne oraz organiczne. Poprawia smak, barwę i zapach wody. Wylewka umożliwia pobieranie wody filtrowanej. Dwustopniowa filtracja wody zdecydowanie poprawia jej parametry.

More info

FHCTF2 : Filtr stojący kuchenny Aquafilter - dwustopniowy z kranikiem

FHCTF2 : Filtr stojący kuchenny Aquafilter - dwustopniowy z kranikiem

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 139,00 zł

More

Filtr stojący kuchenny - dwustopniowy o symbolu producenta, Aquafilter FHCTF2. Prosty w montażu filtr o dużych możliwościach filtracji. Standardowy zestaw umożliwia rozbudowę o wkłady zmiękczające i odżelaziające wodę lub też usuwające z niej bakterie. Podstawowe wkłady zapewniają usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych większych od 5 mikronów oraz zanieczyszczeń organicznych. Filtr usuwa chlor i pochodne, klaruje wodę poprawiając jej smak, zapach i barwę.

More info

FH2018-1 : Filtr do wody montowany na kranie

FH2018-1 : Filtr do wody montowany na kranie

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 118,00 zł

More

Wysokiej jakości filtr wodny montowany na kranie. Pasuje do większości kranów mających okrągły przekrój wylewki. Montaż filtra jest prosty i nie wymaga użycia narzędzi. Filtr posiada przełącznik funkcji pracy (filtracja i bypass - działanie bez filtracji). Aquafilter FH2018-1 zapewnia wysoki stopień oczyszczenia wody w odniesieniu do innych rozwiązań nakranowych filtrów wody. Redukuje chlor i zanieczyszczenia organiczne, pestycydy i ołów. Klaruje wodę, poprawiając smak, barwę i zapach.

More info