LP1000 : Czujnik niskiego ciśnienia do pompy elektrycznej do osmozy

LP1000 : Czujnik niskiego ciśnienia do pompy elektrycznej do osmozy

Średnia ocena: 5 / 5 ( ilosć opinii : 1 )
In stock13.97

Mamy w magazynie

  • Cena brutto:
  • 22,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Czujnik niskiego ciśnienia do pomp elektrycznych stosowanych w filtrach odwróconej osmozy. Prawidłowo działa z pompami większości producentów.

LP1000 blokuje uruchomienie pompy, gdy ciśnienie wody na wejściu do filtra RO jest niższe niż ok. 1 bar. Zabezpiecza to pompę filtra przed pracą na sucho i chroni ją przed uszkodzeniem.

Aby czujnik zastosować w instalacji własnej konstrukcji, niezbędny jest trójnik, pozwalający na doprowadzenie wody do czujnika:

http://www.woda.com.pl/index.php?p220,a4mbt4-w-trojnik-aquafilter-2-x-1-4-cala-pod-przewod-x-1-4-cala-gz
http://www.woda.com.pl/index.php?p754,jaco-704-trojnik-3-x-pod-przewod-1-4-cala-mechanizm-zkrecany

Wygląd i sposób podłączenia czujnika może być inny niż prezentowany na zdjęciach - zależne jest to od dostawy. Wygląd czujnika nie wpływa na jego funkcjonalność i zasadę działania.
  • Ocena: Wystawiona ocena: 5 5

    Dziękuję za poradę! Wydałem 23 zł i naprawiłem sobie pompę w filtrze. A w innym sklepie kazali mi kupić sobie nową pompę za 250 zł. Jeszcze raz dziękuję!

    Dodano:

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
LP1000 : Czujnik niskiego ciśnienia do pompy elektrycznej do osmozy

Inne produkty z tej kategorii

BRPOMP : Płytka montażowa do pompy odwróconej osmozy RO

BRPOMP : Płytka montażowa do pompy odwróconej osmozy RO

Producent: USTM

Czekamy na dostawę

Cena brutto: 25,00 zł

zobacz BRPOMP : Płytka montażowa do pompy odwróconej osmozy RO

Płytka (stelaż) montażowa, służąca do przymocowania pompy RO do filtra odwróconej osmozy. Płytka oprócz dużej ilości otworów umożliwiających przypięcie kabli, czujników itp, ma cztery otwory gwintowane umożliwiające przykręcenie pompy. Wymiary: długość: ok 30 cm, długość mocowania do filtra: ok 7 cm, szerokość: ok 10 cm

More info

HP1000 : Czujnik wysokiego ciśnienia do pompy elektrycznej do osmozy

HP1000 : Czujnik wysokiego ciśnienia do pompy elektrycznej do osmozy

Producent: Różni

Czekamy na dostawę

Cena brutto: 24,00 zł

zobacz HP1000 : Czujnik wysokiego ciśnienia do pompy elektrycznej do osmozy

Czujnik wysokiego ciśnienia HP1000 instalowany jest wraz z pompą elektryczną w filtrach odwróconej osmozy. Wyłącza pompę po uzupełnieniu zbiornika wody do pełna. Fabrycznie jest nastawiony i nie wymaga regulacji - jednak wbudowany regulator, umożliwia zmianę ciśnienia przy którym pompa zostanie wyłączona. Czujnik wpina się przed zbiornikiem - po uzupełnieniu zbiornika, pompa zostaje wyłączona całkowicie automatycznie.

More info

5907644311033