FCEB10-DEMI : Wkład demineralizujący wodę z możliwością wymiany zawartości
In stock45.5
Zamień kropelki na rabat
Dobierz akcesoria
zaznacz przed dodaniem produktu do koszyka
pokaż wszystkie
Demineralizacja wody
Objętość złoża: 0,5 litra (cały wkład wypełniony).
Samo złoże demineralizujące można nabyć w naszym sklepie: złoże demineralizujące.
Żywotność dla danej przewodności wody wejściowej (1 ppm = 1,56 µS) i wyjściowej ∼0 µS:
  • 5 ppm (7,8 µS) - do 800 litrów
  • 10 ppm (15,6 µS) - do 600 litrów
  • 20 ppm (31,2 µS) - do 400 litrów
  • 50 ppm (78 µS) - do 200 litrów
Standard wymiarowy:
Przeznaczenie:
Demineralizacja wody
Żywotność:
do 800 litrów wody
Wydajność:
do 6 litrów / minutę
Spadek ciśnienia:
około 0,2 bar (dla nowego wkładu)
Temperatura pracy:
2 - 35°C
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
HARD-SOFT s.c. Piotr Smagacz i Tomasz Promiński
ul. Główna 28
41-503 Chorzów
Telefon: +48 32 2414344
E-mail: sklep@woda.com.pl
TOP FILTER Szadkowscy sp. k.
ul. Poleska 13A