AF-20-KOM-LV : Profesjonalny zmiękczacz wody Aquafilter USA dla 2-6 osób

AF-20-KOM-LV : Profesjonalny zmiękczacz wody Aquafilter USA dla 2-6 osób

Limited Availability2220.69

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

UWAGA - produkt znajduje się w kategorii produktów archiwalnych/wycofanych!

Nie możemy na niego przyjąć zamówienia.

Dla większości wycofanych produktów mamy aktualne (z reguły lepsze) odpowiedniki.
Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii u góry strony.

Profesjonalny zmiękczacz wody dla całego domu mieszkalnego. Firma Aquafilter jako pionier w opracowywaniu technologii uzdatniania wody, opracowała urządzenie skutecznie i ekonomicznie zmiękczające wodę w całej instalacji wodnej w domu jednorodzinnym.

Aquafilter AF-20-KOM-LV zapewnia skuteczne zmiękczanie wody (spożywczej, ogólnobytowej, gospodarczej) w budynkach zamieszkanych przez średnio 2-6 osób (przy maksymalnym miesięcznym zużyciu wody do 30 m3 i twardości do 20 dH). Typowo jest to urządzenie w zupełności wystarczające do zapewnienia idealnie miękkiej wody dla wszystkich domowników w przeciętnych domach jednorodzinnych.

Firma Aquafilter, Inc. z USA jest korporacją globalną, oferującą systemy uzdatniania wody na całym świecie. W Polsce istnieje przedstawicielstwo Aquafilter Europe, dzięki czemu dostęp do profesjonalnego serwisu jest bezproblemowy i szybki.

Centralny zmiękczacz rozwiązuje problemy z twardą wodą. Po zainstalowaniu urządzenia w każdym punkcie w domu dostępna jest woda bez kamienia. Chroniona jest sama instalacja wodna, armatura (krany i baterie) oraz sprzęt AGD korzystający z wody (pralka, zmywarka, czajnik, ekspres do kawy). Nowoczesne kabiny prysznicowe i wanny z hydromasażem zostaną zabezpieczone przez wytrącającym się z ciepłej wody węglanem wapnia, który powoduje zatykanie dysz. Zmiękczanie wody ułatwia utrzymanie czystości w łazience i kuchni - problem z białym nalotem na ściankach kabiny, w wannie i na zlewozmywaku zostaje definitywnie rozwiązany.

Zmiękczając wodę centralnie w budynku można zrezygnować z dosypywania soli do zmywarki oraz detergentów zmiękczających do pralki.

Wysokie stężenie wapnia w wodzie spożywczej nie jest zalecane z uwagi na słabą przyswajalność minerałów nieorganicznych z wody. Duże stężenia wapnia w wodzie są jedną z przyczyn powstawania kamicy nerkowej.

Oferujemy montaż urządzenia w całym kraju. Szczegółowe informacje dotyczące montażu i kosztów można znaleźć tutaj: kliknij


AF-20-KOM-LV : Profesjonalny zmiękczacz wody Aquafilter USA dla 2-6 osób