WF10BB1-2 : Korpus narurowy BB10 gwint 1 cal
In stock185
Czekamy na dostawę
  • Cena brutto:
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Dobierz akcesoria
zaznacz przed dodaniem produktu do koszyka
pokaż wszystkie
Korpus o wysokiej wydajności, wyposażony w zawór odpowietrzający. Do korpusu stosuje się wkłady serii Big Blue (BB) o wysokości 10" i średnicy 4,5".
Gwint przyłącza wody: 1 cal
Uszczelnienie: dwie uszczelki
W obudowie można stosować całą gamę wkładów:
sedymentacyjne:
http://www.woda.com.pl/index.php?k203,10-cali-bb
http://www.woda.com.pl/index.php?k182,10-cali-bb
http://www.woda.com.pl/index.php?k161,wklady-harmonijkowe
zmiękczające:
http://www.woda.com.pl/index.php?p406,atestowany-wklad-zmiekczajacy-wode-do-obudow-bb-10-cali
odżelaziające:
http://www.woda.com.pl/index.php?p407,atestowany-wklad-odzelaziajacy-do-filtrow-bigblue-10-cali
http://www.woda.com.pl/index.php?p30,wklad-odzelaziajacy-do-filtrow-bb-10-cali
węglowe:
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
USTM Sp. z o. o.
ul. Piaskowa 124A
97-200 Tomaszów Mazowiecki
E-mail: biuro@ustm.pl
Telefon: +48 44 7111119
Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:
weryfikator
Przepisz kod:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:
Inne produkty z tej kategorii
FH10B1-B-WB : Profesjonalny korpus BB10 Aquafilter z ciśnieniomierzem
Producent: Aquafilter
Zadzwoń: 517828003
-14%