ESP-GSP-1054 : Odżelazianie, odmanganianie i usuwane siarkowodoru - cały dom

ESP-GSP-1054 : Odżelazianie, odmanganianie i usuwane siarkowodoru - cały dom

Limited Availability2696.55

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Ten produkt został wycofany ze sprzedaży lub zastąpiony nowszą wersją. Nie możemy na niego przyjąć zamówienia. Dla większości wycofanych produktów mamy aktualne (z reguły lepsze) odpowiedniki lub ich nowsze wersje.

Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii u góry strony.

Kupując ten system centralnego odżelaziania wody, możesz nabyć jednocześnie profesjonalny filtr odwróconej osmozy z rabatem 20%. Oferta dotyczy wyłącznie jednoczesnego zakupu centralnego odżelaziacza i konsumpcyjnego filtra RO firmy UST-M. Szczegóły w opisach filtrów RO objętych promocją (kliknij).

Centralna stacja odżelaziania wody. Usuwa również mangan i siarkowodór, do wielkości sumarycznej maksymalnie 20 mg/l (w zależności od pozostałych parametrów wody, do 15 mg żelaza i manganu oraz do 5 mg siarkowodoru). Jednak aby uzyskać pewność, że urządzenie będzie skutecznie uzdatniało wodę Klienta, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą firmą.

Jeżeli woda pochodząca z własnej studni, zawiera dużą ilość żelaza (norma do 0,2 mg/l) i manganu (norma do 0,05 mg/l), należy taką wodę uzdatnić. Najskuteczniejszą metodą jest instalacja centralnego odżelaziacza wody na całą instalację.

Zakup odżelaziacza powinien być poprzedzony kontaktem z firmą zajmującą się uzdatnianiem (zapraszamy do kontaktu z nami: http://www.woda.com.pl/index.php?d=kontakt).

Przy doborze urządzenia do uzdatniania wody, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, często nie uwzględnianych w wynikach badania wody (przede wszystkim odczyn wody i utlenialność).

Filtr montowany na głównym przyłączu wody zimnej (za hydroforem), usuwa z wody żelazo, mangan i siarkowodór, poprawia barwę, mętność, smak i zapach wody. Kolumna odżelaziająca nie wymaga napowietrzania wody (może być stosowana z małymi hydroforami przeponowymi). Cyklicznie co kilka dni (typowo co 3-7 dni), odżelaziacz automatycznie regeneruje znajdujące się w butli złoże Greensand Plus. Podczas regeneracji zużywany jest nadmanganian potasu, znajdujący się w małym zasobniku. Każda regeneracja zużywa około 60 gram KMnO4. Koszt kilograma nadmanganianu (czystego!) to około 60-70 zł brutto. Regenerant (KMnO4) dostępny jest w naszym sklepie oraz w sklepach chemicznych.

W urządzeniu zastosowano sprawdzony sterownik Autotrol USA, zapewniający wieloletnią, bezawaryjną eksploatację. Złoże filtracyjne utlenia znajdujące się w wodzie żelazo, mangan i siarkowodór, które następnie są wypłukiwane do kanalizacji podczas całkowicie automatycznego i nie wymagającego interwencji użytkownika procesu regeneracji.

Parametry urządzenia:

Złoże: Greensand Plus
Sterownik: Autotrol
Regeneracja: nadmanganian potasu KMnO4 z dodatkowego zasobnika

ESP-GSP-1054 : Odżelazianie, odmanganianie i usuwane siarkowodoru - cały dom

Inne produkty z tej kategorii

EL10M20BB : Wkład harmonijkowy 10 mikronów - wielokrotnego użytku do filtrów Big Blue 20 cali

EL10M20BB : Wkład harmonijkowy 10 mikronów - wielokrotnego użytku do filtrów Big Blue 20 cali

Producent: USTM

Mamy w magazynie

Cena brutto: od: 99,00 złod: 96,68 złod: 94,36 złod: 92,04 złod: 89,72 zł

zobacz EL10M20BB : Wkład harmonijkowy 10 mikronów - wielokrotnego użytku do filtrów Big Blue 20 cali

Wkład UST-M harmonijkowy, wielokrotnego użytku do BB 20 cali. Wkłady UST-M oferowany z dokładnością filtracji 10 mikronów (EL10M20BB). Pasuje do obudów typu Big Blue o wysokości 20 cali. Stosowane na główne przyłącza wody. Cechuje się niewielkim spadkiem ciśnienia oraz długą żywotnością. Produkt z krajowym atestem higienicznym. Skutecznie filtruje wodę przy jej dużym przepływie. Karbowany polipropylen może być płukany pod zwiększonym ciśnieniem - wkład dzięki temu można używać wielokrotnie.

More info

EL10M10BB : Wkład karbowany 10 mikron do BB10. Wkład do płukania.

EL10M10BB : Wkład karbowany 10 mikron do BB10. Wkład do płukania.

Producent: USTM

Mamy w magazynie

Cena brutto: od: 53,00 złod: 51,07 złod: 49,14 złod: 47,21 złod: 45,28 zł

zobacz EL10M10BB : Wkład karbowany 10 mikron do BB10. Wkład do płukania.

Wkład UST-M harmonijkowy, wielokrotnego użytku do BB 10 cali. Wkłady UST-M oferowany z dokładnością filtracji 10 mikronów (EL10M10BB). Pasuje do obudów typu Big Blue o wysokości 10 cali. Stosowane na główne przyłącza wody. Cechuje się niewielkim spadkiem ciśnienia oraz długą żywotnością. Produkt z krajowym atestem higienicznym. Skutecznie filtruje wodę przy jej dużym przepływie. Karbowany polipropylen może być płukany pod zwiększonym ciśnieniem - wkład dzięki temu można używać wielokrotnie.

More info