FHMB12 : Filtr osadnikowy Aquafilter z wkładem siatkowym (1/2 cala)

FHMB12 : Filtr osadnikowy Aquafilter z wkładem siatkowym (1/2 cala)

In stock74.03

Mamy w magazynie

 • Cena internetowa:
 • 119,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Metalowy filtr osadnikowy wielokrotnego użycia, wykonany jest z wysokiej jakości niklowanego mosiądzu odpornego na wysokie ciśnienia i temperaturę. Posiada wbudowany ciśnieniomierz, oraz zawór kulowy do łatwej obsługi filtra. Wkład filtrujący wykonany jest z gęstej siatki metalowej, która doskonale zatrzymuje piach, rdzę i inne zanieczyszczenia mechaniczne. Czyszczenie filtra odbywa się przez odkręcenie zaworu kulowego i przepłukaniu wkładu strumieniem wody. Filtr dostępny z przyłączem 1/2".

 • wkłady do filtrów serii FHMB12 wykonane są ze stali nierdzewnej o wielkości oczek 100 mikr.
 • wmontowany w górnej części obudowy manometr pozwala na kontrolę gromadzącego sił osadu (przy spadku ciśnienia o 0,5 atm. w porównaniu z początkowym ciśnieniem należy przepłukać wkład)
 • obsługa filtrów nie wymaga specjalistycznych narzędzi
 • charakteryzują się wysoką odpornością chemiczną
 • stosowane jako wstępne filtry mechaniczne przed systemami uzdatniania wody, do ochrony urządzeń gospodarstwa domowego i systemów grzewczych
 • obudowa filtra wykonana jest z wysokiej klasy mosiądzu niklowego, odpornego na uderzenia co gwarantuje wysoką wytrzymałość i żywotność
 • zawór kulowy umieszczony w dolnej części filtra pozwala wypłukać zanieczyszczenia zatrzymane przez wkład
 • doskonale zabezpieczają urządzenia AGD przed osadzaniem się zanieczyszczeń mechanicznych takich jak muł, piasek, czy rdza
 • w celu prawidłowej pracy wkład należy przepłukiwać co najmniej raz w miesiącu

Specyfikacja:
 • Temperatura pracy - 2oC - 93oC
 • Maksymalne ciśnienie pracy - 6 bar
 • Tworzywo obudowy - wysokiej klasy mosiądz niklownay
 • Ciśnieniomierz - 0-16 bar (atm.); 0-240 psi
 • Wydajność:
  • do 1,8 m3/h dla przyłącza 1"
  • do 1,5 m3/h dla przyłącza 3/4"
  • do 1,2 m3/h dla przyłącza 1/2"
 • Spadek ciśnienia 0,2 bar przy maksymalnym przepływie 1,8 m3/h
 • Mikronaż wkładu - 100 mikr.
 • Selektywność - 83%
 • Wysokość - ok 29 cm
 • Szerokość - ok 6 cm

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od rękiProdukt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producentaProduktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienieProduktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
FHMB12 : Filtr osadnikowy Aquafilter z wkładem siatkowym (1/2 cala)

Inne produkty z tej kategorii

HYDRA-PR1HM : Filtr mechaniczny 90 mikron z manometrami i przepłukiwaniem - 1 cal

HYDRA-PR1HM : Filtr mechaniczny 90 mikron z manometrami i przepłukiwaniem - 1 cal

Producent: AtlasFiltri

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 299,00 zł

More

Znakomity filtr mechaniczny włoskiej firmy AtlasFiltri, zapewniający filtrację wody z zanieczyszczeń typu piasek, rdza itp. Filtr zapewnia podstawową ochronę instalacji wodnej, przed naniesionymi z wodą drobinami sedymentacyjnymi, mogącymi uszkodzić elementy instalacji wodnej i armaturę. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości cząstek do 90 mikron. Chroni instalację wodną i armaturę przed piaskiem, rdzą i innymi drobnymi zanieczyszczeniami. Wydajność przepływowa do 6000 litrów na godzinę.

More info

HYDRA-PR34H : Filtr mechaniczny 90 mikron z przepłukiwaniem - 3/4 cala

HYDRA-PR34H : Filtr mechaniczny 90 mikron z przepłukiwaniem - 3/4 cala

Producent: AtlasFiltri

Mamy w magazynie

-20%

Cena internetowa: 199,00 zł

More

Znakomity filtr mechaniczny włoskiej firmy AtlasFiltri, zapewniający filtrację wody z zanieczyszczeń typu piasek, rdza itp. Filtr zapewnia podstawową ochronę instalacji wodnej, przed naniesionymi z wodą drobinami sedymentacyjnymi, mogącymi uszkodzić elementy instalacji wodnej i armaturę. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości cząstek do 90 mikron. Chroni instalację wodną i armaturę przed piaskiem, rdzą i innymi drobnymi zanieczyszczeniami. Wydajność przepływowa do 5300 litrów na godzinę.

More info

HYDRA-PR12H : Filtr mechaniczny 90 mikron z przepłukiwaniem - 1/2 cala

HYDRA-PR12H : Filtr mechaniczny 90 mikron z przepłukiwaniem - 1/2 cala

Producent: AtlasFiltri

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 219,00 zł

More

Znakomity filtr mechaniczny włoskiej firmy AtlasFiltri, zapewniający filtrację wody z zanieczyszczeń typu piasek, rdza itp. Filtr zapewnia podstawową ochronę instalacji wodnej, przed naniesionymi z wodą drobinami sedymentacyjnymi, mogącymi uszkodzić elementy instalacji wodnej i armaturę. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne o wielkości cząstek do 90 mikron. Chroni instalację wodną i armaturę przed piaskiem, rdzą i innymi drobnymi zanieczyszczeniami. Wydajność przepływowa do 3800 litrów na godzinę.

More info

FHMB34 : Filtr osadnikowy Aquafilter z wkładem siatkowym (3/4 cala)

FHMB34 : Filtr osadnikowy Aquafilter z wkładem siatkowym (3/4 cala)

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 120,00 zł

More

Aquafilter FHMB34 to solidny filtr osadnikowy, wykonany ze niklowego mosiądzu. Metalowy filtr osadnikowy wielokrotnego użycia, wykonany jest z wysokiej jakości niklowanego mosiądzu odpornego na wysokie ciśnienia i temperaturę. Posiada wbudowany ciśnieniomierz, oraz zawór kulowy do łatwej obsługi filtra. Wkład filtrujący wykonany jest z gęstej siatki metalowej, która doskonale zatrzymuje piach, rdzę i inne zanieczyszczenia mechaniczne. Przyłącze hydrauliczne 3/4 cala.

More info