Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

K-EKO-3U : Uzupełniający komplet wkładów do Aquafilter EKO FP4 zestaw nr 3

Nasz kod: K-EKO-3U

Dostępność: Mamy w magazynie


Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

38,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Uzupełniający komplet wkładów zamiennych do filtra Aquafilter EKO FP4 - zestaw nr 3 - do usuwania metali ciężkich i bakterii.

W związku z tym, że wkład FCCER-CT (i wersja bez gwintu FCCER-CN) stosowany na 4-tym stopniu EKO FP4 zest. nr III jest wielokrotnego użytku (typowo około 4-5 cykli wymiany wkładów), w międzyokresowych wymianach wkładów nie ma potrzeby wymiany jego wymiany (wystarczy go oczyścić zgodnie z instrukcją). Dla posiadaczy systemu EKO FP4 zestaw nr III oferujemy komplet uzupełniający, służący do wymiany wkładów trzech pierwszych stopni filtracji.

  • FCPS20-CT - wykonany z włókniny polipropylenowej usuwa rdzę i piasek i inne osady znajdujące się w wodzie wodociągowej. Zapewnia filtrację na poziomie 20 mikronów, usuwając widoczne osady.
  • FCPSKDF-CT - wkład z węglem aktywowanym z łupin orzecha kokosowego wzbogacony czynnikiem KDF który działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo. Zmniejsza stężenie metali ciężkich w wodzie pitnej: żelaza, ołowiu, arsenu, kadmu. Wkład eliminuje siarkowodór i chlor.
  • FCCBL-CT - blok węglowy to czwarty stopień filtracji. Absorbuje chlor i substancje organiczne znajdujące się w wodzie pitnej. Eliminuje zły smak i zapach wody.

Więcej informacji w opisach poszczególnych wkładów.
 
W zależności od dostaw od producenta, wkłady dostarczane do Klienta mogą być w wersji -CT lub -CN (z gwintem lub bez), co nie ma znaczenia funkcjonalnego - wkłady gwintowane mogą być zamiennie stosowane z wkładami niegwintowanymi.