PS10M20BB : Wkład polipropylenowy USTM BB20 cali 10 mikron
In stock55
Mamy w magazynie
  • Cena katalogowa:
  • Nasza cena brutto:
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Wkład polipropylenowy USTM PS10M20BB:
Dokładność filtracji powyżej 10 mikron (> 0,010 mm)
  • Żywotność: do 6 miesięcy (w zależności od parametrów fizykochemicznych wody)
  • Wydajność: do 60 litrów / minutę (w zależności od ciśnienia wody)
  • Spadek ciśnienia: około 0,2 bar (dla nowego wkładu)
  • Temperatura pracy: 2 - 45 st.C
  • Materiał filtracyjny: polipropylen
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
USTM Sp. z o. o.
ul. Piaskowa 124A