Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

FR-1200 : Restryktor / Ogranicznik przepływu (ścieku) do membrany 300 GPD

Nasz kod: FR-1200

Dostępność: Mamy w magazynie


Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

20,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Ogranicznik przepływu (ścieku) o przepływie 1200 cc/min (flow restrictor / restryktor). Stosowany w systemach odwróconej osmozy, na odpływie brudnej wody z membrany do ścieku. Podłączenie na tzw "szybkozłączkach".

Ogranicznik Aquafilter FR-1200JG przepływem dostosowany do membran o wydajności 300 GPD (stosowanych m.in. w wydajnych filtrach osmotycznych Aquafilter RO-600).

Ogranicznik ścieku ma zasadnicze znaczenie dla prawidłowego działania filtra odwróconej osmozy. Wymuszany przez niego przepływ wody, decyduje o opłukiwaniu membrany, czyli zbieraniu na bieżąco zebranych przez membranę zanieczyszczeń i wypłukiwaniu ich do kanalizacji. W przypadku bardzo zanieczyszczonej wody (głównie wapniem i żelazem) ogranicznik warto wymieniać co kilka lat, aby zapewnić membranie osmotycznej opłukiwanie z odpowiednią intensywnością.

Ogranicznik posiada otwory wewnętrzne 1/4 cala GW. Widoczne na zdjęciu złączki wkręcone w ogranicznik, można nabyć w naszym sklepie: http://www.woda.com.pl/index.php?p53,a4mc4-w-standardowa-szybkozlaczka-prosta-z-gwintem-1-4-cala