RB5175222 : pusty wkład BX 10 cali - przezroczysta obudowa wkładu

RB5175222 : pusty wkład BX 10 cali - przezroczysta obudowa wkładu

In stock32.84

Mamy w magazynie

  • Cena brutto:
  • 39,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Obudowa wkładu standardu BX o wymiarach 10 x 2,5 cala. Przeznaczona do samodzielnego zasypywania dowolnym złożem do uzdatniania wody. Obudowa otwierana (rozbieralna), wielokrotnego użytku. W komplecie znajdują się gąbki zabezpieczające wejście i wyjście z wkładu, przed wydostaniem się z niego złoża.

Pusta obudowa wkładu zapewnia najniższy koszt eksploatacji filtra wody. Samodzielna wymiana złóż uzdatniających, jest najekonomiczniejsza oraz niekiedy jest jedynym sposobem na otrzymanie wkładu uzdatniającego, zawierającego odpowiednie do usuwanych zanieczyszczeń wody złoża.

Standard wymiarowy:
10 x 2,5 cala [wysokość: 10 cali / średnica zewnętrzna: 2,5 cala / otwór: 1 cal] (w przeliczeniu na centymetry - w przybliżeniu: wysokość: 252 mm / średnica: 72 mm / otwór: 25 mm)
Tworzywo wkładu:
Polistyren
Tworzywo o-ringów:
EPDM
Objętość:
około 0,5 litra

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
RB5175222 : pusty wkład BX 10 cali - przezroczysta obudowa wkładu
8021647225900