TUBE-08M-12 : Wąż 80 cm w oplocie - gwinty 1/2 cala gw

TUBE-08M-12 : Wąż 80 cm w oplocie - gwinty 1/2 cala gw

In stock21.59

Mamy w magazynie

  • Cena brutto:
  • 27,90 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Wąż przyłączeniowy w oplocie stalowym, do instalacji wodnej. Wykorzystywany do podłączenia armatury wodnej do instalacji. Zapobiega przenoszeniu się drgań z instalacji na podłączane urządzenie oraz dalszą część instalacji wodnej. Dzięki temu połączenia gwintowane, zaciskane, zgrzewane czy też klejone nie są narażone na drgania, które mogą spowodować rozszczelnienie się połączenia.

Wąż instalacyjny może być używany w innych zastosowaniach hydraulicznych. Duża elastyczność przewodu pozwala na swobodę w jego prowadzeniu od instalacji wodnej do urządzenia.

Końcówki węża wykończone elementami typu półśrubunek. W zestawie znajdują się uszczelki.

Wąż w oplocie stalowym

jest przydatny przy podłączaniu filtra wody do instalacji wodnej (np. filtra narurowego, małej stacji filtracji, zmiękczacza wody do mieszkania itp).

Połączenia gwintowane należy uszczelniać taśmą teflonową. Nie wolno używać pakuł.
Długość:
80 cm
Podłączenie:
2 x 1/2 cala gw
Maksymalna temperatura:
80 st.C
Maksymalne ciśnienie:
8 bar
Aprobata techniczna ITB:
AT-8299/2010
Atest higieniczny:
HK/W/0687/01/2012
Mosiądz tulei:
zgodny z EN12164
Materiał wewnętrznego przewodu:
EPDM

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
TUBE-08M-12 : Wąż 80 cm w oplocie - gwinty 1/2 cala gw

Inne produkty z tej kategorii

TUBE-05M-12 : Wąż 50 cm w oplocie - gwinty 1/2 cala gw

TUBE-05M-12 : Wąż 50 cm w oplocie - gwinty 1/2 cala gw

Producent: Różni

Mamy w magazynie

Cena brutto: 23,90 zł

zobacz TUBE-05M-12 : Wąż 50 cm w oplocie - gwinty 1/2 cala gw

Wąż przyłączeniowy w oplocie stalowym do instalacji wodnej. Wykorzystywany do podłączenia armatury wodnej do instalacji. Zapobiega przenoszeniu się drgań z instalacji na podłączane urządzenie oraz dalszą część instalacji wodnej. Końcówki węża wykończone elementami typu półśrubunek. W zestawie znajdują się uszczelki.

More info