Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

FHSB : Filtr do usuwania z wody chloru - kula kąpielowa Aquafilter do wanny

Nasz kod: FHSB

Dostępność: Wkrótce dostawa


Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

59,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
FHSB jest to produkt, przeznaczony do szybkiego usuwania wolnego chloru z wody w wannie. Wiąże wolny chlor w związki nieszkodliwe dla organizmu. Jest bezpieczny i nietoksyczny.

Typowym zastosowaniem filtra jest oczyszczanie wody w wanienkach w których kapie się małe dzieci i niemowlęta. Przydatny jest również do uzdatniania wody w małych basenach dla dzieci. Redukowanie stężenia chloru przy pomocy filtra kąpielowego Aquafilter, jest czynnością prostą - przykładowo dla wanienki do kąpieli niemowląt, wystarczy kilkanaście razy przeciągnąć powoli zanurzoną kulą wzdłuż wanienki.

Używanie wody wolnej od chloru jest bardzo korzystne, gdyż pomaga utrzymać młodość skóry. Zapobiega suchości i swędzeniu skóry, powoduje zwiększone pienienie się wody. Wychwycenie chloru z wody, minimalizuje również zjawisko jego rozpylania w powietrzu i wdychania, co jest podrażniające dla dróg oddechowych.

Po około 12 miesiącach filtr powinien być wymieniony, jednak zalecamy wymianę co 6 miesięcy. Filtr szczególnie polecany jest ludziom o skórze wrażliwej i niemowlętom.