ORING-765X35 : Uszczelka (o-ring) 76,5 mm x 3,5 mm
In stock5
Zamień kropelki na rabat
Uszczelkę typu o-ring prawidłowo wymiaruje się podając średnicę wewnętrzną oraz grubość.
Parametry techniczne znajdują się w zakładce "Dane techniczne".
Średnica wewnętrzna:
76,5 mm
Grubość:
3,5 mm
Materiał:
NBR 70
Konserwacja:
Smar silikonowy, wazelina techniczna
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
RO5 : Odwrócona osmoza - kuchenny filtr bez mineralizacji
Producent: Top Filter
Mamy w magazynie
-10%
zobacz RO5 : Odwrócona osmoza - kuchenny filtr bez mineralizacji
More info
RO6 : Odwrócona osmoza Top Filter z mineralizacją
Producent: Top Filter
-9%
zobacz RO6 : Odwrócona osmoza Top Filter z mineralizacją
More info
SF2-SOFT : Podwójny zmiękczający filtr wody do kuchni
zobacz SF2-SOFT : Podwójny zmiękczający filtr wody do kuchni
SF3-SOFT : Potrójny zmiękczający filtr wody do kuchni
Dostawa w 3-4 dni robocze
zobacz SF3-SOFT : Potrójny zmiękczający filtr wody do kuchni
SF3-SOFT-HJ : Filtr zmiękczający wodę z membraną antybakteryjną
Dostawa w 3-4 dni robocze
zobacz SF3-SOFT-HJ : Filtr zmiękczający wodę z membraną antybakteryjną
Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób: