MU-PRO-34-25MM : Złącze proste na wąż 25 mm z gwintem 3/4 cala
In stock5
Średnica węża:
25 mm
Gwint:
3/4 cala GZ
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C