MU-PRO-1-25MM : Złącze proste na wąż 25 mm z gwintem 1 cal
In stock6
Czekamy na dostawę
  • Cena brutto:
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Średnica węża:
25 mm
Gwint:
1 cal GZ
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C
weryfikator
Przepisz kod:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób: