MU-KOL-12-16MM : Kolano na wąż 16 mm z gwintem 1/2 cala
In stock5
Zamień kropelki na rabat
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak prawidłowo mierzy się gwinty calowe.
Złączkę ogrodową można wykorzystać przykładowo:
  • Do podłączenia węża ogrodowego do instalacji wodnej z gwintem wewnętrznym
  • Do doprowadzenia wody deszczowej wężem ogrodowym do instalacji wodnej
Połączenia gwintowane należy uszczelniać taśmą teflonową. Nie wolno używać pakuł.
Materiał:
Polipropylen (PP) lub polietylen (PE) * w zależności od dostawy
Średnica węża:
16 mm
Zabezpieczenie przed zsuwaniem:
Opaska zaciskowa (cybant)
Gwint:
1/2 cala GZ
Rodzaj uszczelnienia gwintu:
Taśma teflonowa
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób: