MU-KOREK-20MM : Korek zaślepka węża ogrodowego 20 mm
In stock3
Czekamy na dostawę
  • Cena brutto:
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak prawidłowo mierzy się gwinty calowe.
Korek, zaślepkę węża ogrodowego można wykorzystać przykładowo:
  • Do zatkania węża przy pracach serwisowych, gdy nie ma możliwości odcięcia dopływu wody
  • Do zabezpieczenia węża przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń
Średnica węża:
20 mm
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C
weryfikator
Przepisz kod:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób: