MU-KOREK-16MM : Korek zaślepka węża ogrodowego 16 mm
In stock2
Zamień kropelki na rabat
Kliknij tutaj aby zobaczyć jak prawidłowo mierzy się gwinty calowe.
Korek, zaślepkę węża ogrodowego można wykorzystać przykładowo:
  • Do zatkania węża przy pracach serwisowych, gdy nie ma możliwości odcięcia dopływu wody
  • Do zabezpieczenia węża przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń
Średnica węża:
16 mm
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C