SC500B14 : Obejma odpływu do kanalizacji do filtrów odwróconej osmozy

SC500B14 : Obejma odpływu do kanalizacji do filtrów odwróconej osmozy

In stock7.32

Mamy w magazynie

  • Cena brutto:
  • 12,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Obejma do przymocowania wężyka odprowadzającego brudną wodę do kanalizacji. Używana głównie z systemami uzdatniającymi wodę metodą odwróconej osmozy, umożliwia bezobsługową i w pełni automatyczną pracę filtra RO.

Filtr odwróconej osmozy w momencie gdy zbiornik nie jest pełen, automatycznie uzupełnia w nim wodę, uzdatniając ją na membranie osmotycznej. Podczas uzdatniania wody następuje technologiczne opłukiwanie membrany oraz odrzucanie skondensowanych zanieczyszczeń. odrzut następuje typowo do kanalizacji, do której filtr podłączony jest zwykle przy pomocy tego typu obejmy.

Uchwyt do rury podłącza się najlepiej za syfonem (unika się wówczas wydostawania się odgłosów "bulgotania", czyli wypływania wody do kanalizacji). Aby z wykonanego otworu w rurze kanalizacyjnej nie wydostawały się gazy, uchwyt posiada uszczelkę (w zależności od dostawy, może to być podkładka z pianki gumowej bądź uszczelka gumowa typu oring).

Obejma Aquafilter SC500B14 składa się z dwóch połówek skręcanych śrubami, którymi mocno przytwierdza się ją do rury.

W zależności od dostawy, Klient otrzyma złączkę z podłączeniem na wężyk 1/4 cala typu JG lub JACO (obydwa rodzaje podłączenia pasują do wężyków z typowych filtrów osmotycznych o średnicy 1/4 cala, czyli około 6-6,5 mm).

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
SC500B14 : Obejma odpływu do kanalizacji do filtrów odwróconej osmozy
5907644312078