FHSH-6-C : Filtr prysznicowy do usuwania chloru i metali ciężkich
Kod producenta:

FHSH-6-C : Filtr prysznicowy do usuwania chloru i metali ciężkich

Limited Availability48.46

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Praktyczny prezent do każdego domu. Filtr kąpielowy-prysznicowy, redukujący znajdujący się w wodzie chlor i metale ciężkie, które działają na skórę i błony śluzowe drażniąco.

Specjalistyczne złoże które wypełnia znajdujący się wewnątrz filtra wkład wymienny, zawiera bakteriostatyczny czynnik KDF.

Filtr zajmuje niewiele miejsca - z łatwością daje się zamontować do większości węży prysznicowych i wannowych a samodzielny montaż oraz serwis są czynnościami łatwymi i nie wymagają specjalistycznej wiedzy.

Więcej informacji znajduje się na stronie opisującej filtr kuchenny Aquafilter FHSH-6-C.


Nasza firma działa od marca 1999 roku. Kupując filtr w naszej firmie nic nie ryzykujesz. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najlepszych producentów filtrów wody.

Oferowany przez nas filtr posiada krajowy atest PZH (Państwowy Zakład Higieny) i jest dopuszczony do uzdatniania wody.


RABAT 10% zostanie automatycznie naliczony w koszyku
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
FHSH-6-C : Filtr prysznicowy do usuwania chloru i metali ciężkich
5907799098209