RO8-USTM-EMI : Odwrócona osmoza z mineralizacją, BIO i lampą UV

RO8-USTM-EMI : Odwrócona osmoza z mineralizacją, BIO i lampą UV

Limited Availability585.97

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

UWAGA - produkt znajduje się w kategorii produktów archiwalnych/wycofanych!

Nie możemy na niego przyjąć zamówienia.

Dla większości wycofanych produktów mamy aktualne (z reguły lepsze) odpowiedniki.
Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii po lewej stronie.

Pliki dołączone do produktu

 • Instrukcja uniwersalna (Rozmiar: 1,93 MB) pobierz
 • Instrukcja producenta (Rozmiar: 0,65 MB) pobierz
Nowy, oryginalny system osmotyczny firmy UST-M, można rozpoznać po kilku charakterystycznych cechach:
 • płytka konstrukcyjna, wykonana z metalu z wyciętym logo UST-M
 • obudowy filtrów wstępnych zabezpieczone są dodatkowo wkrętami, dzięki którym filtr nie ulega rozszczelnieniu, nawet w przypadku gwałtownych wzrostów ciśnienia wody
 • połączenia wkładów liniowych, oparte są o mechanizm wtyków i szybkozłączek - ułatwia to samodzielną wymianę wkładów
 • złączki zabezpieczone są klipsami, które blokują mechanizm ich wypinania


Najbardziej rozbudowany system odwróconej osmozy z końcowym filtrem mineralizującym, filtrem bioceramicznym i antybakteryjną i antywirusową lampą UV. Zbudowany jest z ośmiu stopni filtrów specjalistycznych.

 • Pierwszy stopień - filtr wstępny 20 mikronowy z pianki polipropylenowej. Usuwa nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne o rozmiarach powyżej 20 mikronów przedłużając żywotność kolejnych wkładów.
 • Drugi stopień - blok węglowy eliminuje chlor i część zanieczyszczeń organicznych.
 • Trzeci stopień - filtr wstępny 5 mikronowy z pianki polipropylenowej. Usuwa drobniejsze, nierozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdzę, piasek, muł, itp.
 • Czwarty stopień - membrana osmotyczna usuwa 96-99% wszelkich rozpuszczonych w wodzie związków, jak również bakterie i wirusy.
 • Piąty stopień - węglowy filtr liniowy usuwa substancje lotne nadając wodzie charakterystyczny smak naturalnej źródlanej wody.
 • Szósty stopień - wkład mineralizujący L-MIN ma na celu wzbogacenie oczyszczonej wody w związki mineralne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego.
 • Siódmy stopień - bioceramiczny filtr FarInfrared, aktywuje cząsteczki wody, zwiększa poziom tlenu, wpływa na usuwanie toksyn i tłuszczu z krwi, zmniejsza poziom kwasowości i usprawnia system nerwowy organizmu. Więcej o filtrze FarInfrared poczytasz tutaj: L-BIO
 • Ósmy stopień - lampa UV - eliminuje z wody 99,98% wirusów i bakterii
W komplecie znajduje się podwójna wylewka z głowiczkami ceramicznymi. Służy ona do pobierania wody prawie zdemineralizowanej (np. do celów gospodarczych) oraz wtórnie nasyconej minerałami (do celów konsumpcyjnych).

System zbudowany jest z użyciem tzw. "szybkozłączek". Pozwala to w prosty sposób zmontować go a następnie serwisować we własnym zakresie. Szybkozłączki posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci blokady mechanizmu uszczelniającego. Gwarantuje to błyskawiczny montaż i bezpieczną eksploatację.

Specyfikacja techniczna:

 • Żywotność wkładów: 6 miesięcy
 • Żywotność membrany: 3 lata
 • Wysokość filtra: 46 cm
 • Szerokość filtra: 42 cm
 • Głębokość filtra: 13,5 cm
 • Wysokość zbiornika: 41 cm
 • Średnica zbiornika: 27 cm
 • Przyłącze do instalacji 1/2 cala (standard w instalacjach pod zlewozmywakiem). Na życzenie Klienta zmienimy przyłącze na 3/8 cala lub parę przyłączy 3/4 cala do baterii ściennej (proszę o tym napisać w uwagach do zamówienia)
 • Żywotność lampy UV: do 9 tys. godzin (wymienne żarniki)
 
 • Ocena: Ocena 5

  To jest niesamowite, jak działa ten filtr !!! Mamy domek z własnym ujęciem wody. Niestety woda nie nadaje się do picia :( Dlatego zakupiliśmy ten filtr. Początkowo nastawiona byłam sceptycznie - cena jest sporo większa niż pozostałych, jednak efekt przerósł nasze wyobrażenie - to działa i to perfekcyjnie !!! Z kranu leci woda lepsza od mineralnej !!! Dziękuję !!!

  Dodano:

AC-IL-DZF-22 : Dezynfekcja odwróconej osmozy

AC-IL-DZF-22 : Dezynfekcja odwróconej osmozy

Producent: FITaqua

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 29,00 zł

More

Kompletny, profesjonalny zestaw do samodzielnego przeprowadzenia dezynfekcji filtra odwróconej osmozy (filtrów ze zbiornikiem magazynującym wodę). zestaw AC-IL-DZF-22 AMII FITaqua umożliwia skuteczne oczyszczenie układu filtra osmotycznego z mikroorganizmów i produktów przemiany bakterii. Oczyszcza zbiornik, przewody i kranik. Wskazane jest dezynfekowanie filtra RO co 12 miesięcy (a nawet częściej). Zalecamy dezynfekować filtr RO co 6 miesięcy.

More info

PDEZYN2 : Dezynfekcja odwróconej osmozy

PDEZYN2 : Dezynfekcja odwróconej osmozy

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 49,00 zł

More

Kompletny, profesjonalny zestaw do samodzielnego przeprowadzenia dezynfekcji filtra odwróconej osmozy (filtrów ze zbiornikiem magazynującym wodę). estaw PDEZYN2 firmy Aquafilter umożliwia skuteczne oczyszczenie układu filtra osmotycznego z mikroorganizmów i produktów przemiany bakterii. Oczyszcza zbiornik, korpusy, obudowę membrany, przewody i kranik. Wskazane jest dezynfekowanie filtra RO co 12 miesięcy (a nawet częściej). Zalecamy dezynfekować filtr RO co 6 miesięcy.

More info

TFC/TLC-75 : Membrana osmotyczna 75 GPD

TFC/TLC-75 : Membrana osmotyczna 75 GPD

Producent: Różni

Mamy w magazynie

Cena internetowa: od: 75,00 złod: 69,56 złod: 64,12 złod: 58,68 złod: 53,24 zł

More

Najwyższej jakości membrana osmotyczna do filtrów RO. PPolecana do profesjonalnych systemów odwróconej osmozy. Membrana standardowo dostarczana z filtrami RO, pasuje również do filtrów RO innych producentów. Znormalizowane wymiary - pasuje do standardowych obudów membran. Produkt jednej z firm: UST-M, H2OO, Pentair, Vontron, Aquamarket, Osmonics, CSM itp. Zewnętrzny kolor może być inny niż niebieski, co nie wpływa na funkcjonalność produktu.

More info

RO8-USTM-EMI : Odwrócona osmoza z mineralizacją, BIO i lampą UV