QSX-SN-L24-D60 : Śruba do głowic korpusów 20 cali i FHHOT
In stock0.2
Produkt archiwalny
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Zgodna z płytkami montażowymi dla korpusów standardu 10 x 2 1/2 cala (wymiary wkładów) i Long.
Długość gwintu: 24 mm
Średnica gwintu: 6,0 mm
Inne produkty z tej kategorii
RXP2976286 : Bezprzewodowy zawór antyzalaniowy 1 cal
Producent: FITaqua
Na zamówienie
-23%