QSX-SN-L16-D48 : Śruba do głowic korpusów 10 cali (oprócz H10B)
In stock0.2
Produkt archiwalny
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Zgodna z płytkami montażowymi dla korpusów standardu 10 x 2 1/2 cala (wymiary wkładów).
Długość gwintu: 16 mm
Średnica gwintu: 4,8 mm
Inne produkty z tej kategorii
TAS-02 : Taśma teflonowa profesjonalna 15m x 12mm x 0,2mm
Producent: Różni
Mamy w magazynie
zobacz TAS-02 : Taśma teflonowa profesjonalna 15m x 12mm x 0,2mm
Profesjonalna taśma teflonowa do uszczelniania połączeń gwintowanych. Zalecana do uszczelniania połączeń złączek montażowych (szybkozłączki i złączki JACO). Taśmą można również uszczelniać połączenia mosiądz-tworzywo (np. łączenie korpusów filtrów narurowych nyplami). Przy nawijaniu taśmy należy trzymać się zasady, że nawijanie musi być w kierunku przeciwnym niż kierunek wkręcania. Długość ok. 15 metrów, szerokość 12 mm, grubość 0,2 mm.
More info
CCR : Pierścień centrujący wkłady 2,5 cala
Producent: USTM
Mamy w magazynie
zobacz CCR : Pierścień centrujący wkłady 2,5 cala
Dysk centrujący wkłady o średnicy 2,5 cala wewnątrz korpusu filtra wody. USTM CCR. Zgodny z wkładami o średnicy zewnętrznej od 54 do 60 mm i korpusami o średnicy wewnętrznej od 86 do 90 mm.
More info
KCGA-TOP-KPL : Manometr z przyłączem 1 cal
Producent: Top Filter
Czekamy na dostawę
-12%