QSX-SN-L16-D42 : Śruba do głowic korpusów serii H10B
In stock0.2
Zamień kropelki na rabat
Zgodna z płytkami montażowymi dla korpusów standardu 10 x 2 1/2 cala (wymiary wkładów).
Długość gwintu: 16 mm
Średnica gwintu: 4,2 mm
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:
Inne produkty z tej kategorii
RXP2976286 : Bezprzewodowy zawór antyzalaniowy 1 cal
Producent: FITaqua
Na zamówienie
-23%
zobacz RXP2976286 : Bezprzewodowy zawór antyzalaniowy 1 cal
More info
BLADE : Ostrze wymienne do nożyc TS-NIP (4-12 mm)
Producent: John Guest RWC
Mamy w magazynie
zobacz BLADE : Ostrze wymienne do nożyc TS-NIP (4-12 mm)
John Guest BLADE do TS-NIP. Ostrze wymienne do obcinaka (nożyc) do rur średnicy od 4 do 12 mm, wykonanych z LLDPE i LDPE (typowo są to wężyki do filtrów wody). Obcinak ułatwia prawidłowe przecinanie wężyka - pozycjonuje go i przecina prostopadle do osi, pozostawiając równą powierzchnię czołową. Nożyce są niezbędne w pracy serwisanta filtrów wody.
More info
KCGA-1-E2 : Złączka adaptacyjna pod manometr do korpusów BB Aquafilter
Producent: Aquafilter
Zadzwoń: 517828003
zobacz KCGA-1-E2 : Złączka adaptacyjna pod manometr do korpusów BB Aquafilter
TS-NIP : Obcinak / nożyce do wężyków 4-12 mm
Producent: John Guest RWC
zobacz TS-NIP : Obcinak / nożyce do wężyków 4-12 mm
John Guest TS-NIP. Obcinak (nożyce) do rur średnicy od 4 do 12 mm, wykonanych z LLDPE i LDPE (typowo są to wężyki do filtrów wody). Obcinak ułatwia prawidłowe przecinanie wężyka - pozycjonuje go i przecina prostopadle do osi, pozostawiając równą powierzchnię czołową. Nożyce są niezbędne w pracy serwisanta filtrów wody.