OR-925X35 : Uszczelka (o-ring) 92,5 mm x 3,5 mm
9.99Limited Availability
Produkt archiwalny
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Uszczelkę typu o-ring prawidłowo wymiaruje się podając średnicę wewnętrzną oraz grubość.
Parametry techniczne znajdują się w zakładce "Dane techniczne".
średnica wewnętrzna: 92,5 mm
grubość: 3,5 mm
Najczęściej stosowana w korpusach Aquafilter serii H05A i H10J:
FHPR5
FHBP
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
Aquafilter Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ul. św. Teresy od Dzieciątka Jezus 103
91-222 Łódź
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:
Inne produkty z tej kategorii
ORING-810X40 : Uszczelka (o-ring) 81 mm x 4 mm
Producent: Różni
Mamy w magazynie
-40%