FCCBKDF3-QM : Oryginalny filtr Aquafilter do lodówki
Kod producenta:

FCCBKDF3-QM : Oryginalny filtr Aquafilter do lodówki

Średnia ocena: 5 / 5 ( ilosć opinii : 2 )
In stock64.34

Mamy w magazynie

 • Cena internetowa:
 • 75,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Oryginalny filtr Aquafilter, dedykowany do większości lodówek typu "Side By Side", do których woda doprowadzana jest wężykiem o średnicy zewnętrznej 1/4 cala (około 6,4 mm). Filtr FCCBKDF3-QM to nie tylko zamiennik filtrów dostarczanych przez producentów lodówek - to najlepsze rozwiązanie zastępujące filtry fabryczne, obniżające jednocześnie koszty użytkowania lodówki.
 
Filtr montuje się na wężyku doprowadzającym wodę do lodówki. W komplecie z filtrem znajdują się uchwyty montażowe (filtr można przykręcić np do ściany) oraz złączki umożliwiające w prosty sposób podłączenie wężyka do filtra.
 
W obudowie filtra znajduje się kompozycja wysokiej jakości złóż:
 • węgla aktywowanego z łupin orzechów kokosowych
 • zmiękczającego wodę
 • odżelaziającego wodę
 • KDF
Ostatni czynnik - KDF - to specjalistyczne złoże bakteriostatyczne, redukujące zjawisko namnażania się bakterii i innych mikroorganizmów w wodzie. Dzięki temu minimalizuje się możliwość "zepsucia się wody" zalegającej w filtrze.
 
Parametry:
 
Długość całkowita : 29,5 cm
Średnica : 7 cm
Maksymalny przepływ : 2,9 litra / minutę
Maksymalne ciśnienie pracy : 6 bar
Maksymalna temperatura pracy : 45 st. C
Żywotność : do 6 miesięcy (w zależności od parametrów wody)
 
 • Ocena: Ocena 5

  Instalujemy ten filtr klientom zamiast fabrycznych. Nigdy nie zdarzyło się aby ktoś narzekał na jakość wody (w przeciwieństwie do filtrów fabrycznych). Polecam bardzo.

  Dodano:

 • Ocena: Ocena 5

  Lepszy niż ten dodawany do lodówki a przy tym tańszy.

  Dodano:

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od rękiProdukt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producentaProduktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienieProduktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
FCCBKDF3-QM : Oryginalny filtr Aquafilter do lodówki
5907799098520