FCTC-L1 : Bateria zlewozmywakowa trójdrożna (woda zimna, ciepła i filtrowana)

590.00 Dostępny

Mamy w magazynie

  • Cena internetowa:
  • 590,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Trójdrożna bateria zlewozmywakowa, umożliwiająca podłączenie trzech źródeł wody i pobieranie jej z jednego punktu. Solidna konstrukcja wykonana ze stopów metali nieżelaznych, odporna na korozję i powleczona galwanicznie chromem.

Bateria kuchenna UST-M FCTC-L1 charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, niewielkimi gabarytami i nowoczesnym wzornictwem. Kranik posiada dwa niezależne perlatory (jeden dla wody bieżącej, drugi dla wody filtrowanej). W komplecie z baterią kuchenna znajdują się elastyczne wężyki w oplocie metalowym oraz elementy umożliwiające podłączenie standardowego przewodu z filtra wody o średnicy 1/4 cala (6,4 mm).

Przeznaczenie:

Dzięki jednej baterii zlewozmywakowej z dodatkowym podłączeniem na wodę filtrowaną, można zrezygnować z instalowania dedykowanego kranika z filtra odwróconej osmozy lub innego podzlewozmywakowego systemu uzdatniania wody. Rozwiązanie takie jest estetyczne i zarazem funkcjonalne. Zainstalowanie baterii trójdrożnej pozwala na zrezygnowanie z wykonania dodatkowego otworu w blacie lub zlewozmywaku, pod osobny kranik wody z filtra.

Zasada działania:

Bateria ma dwa osobne "kurki" - pierwszy, znajdujący się na górze, to klasyczna głowica z funkcją mieszacza bieżącej wody zimnej i ciepłej. Wychylając ramię w górę reguluje się intensywność przepływu wody a przesuwając ramię w prawo i lewo, ustala się temperaturę wody (od całkiem zimnej, poprzez mieszaną aż po całkiem gorącą). Drugi, znajdujący się poniżej wylewki, to obrotowa głowiczka, po przekręceniu której z osobnego perlatora wypływa woda z systemu uzdatniania wody.


Elementy składowe:

  • Bateria trójdrożna
  • Trzy wężyki podłączeniowe w oplocie metalowym (dla wody zimnej, gorącej i filtrowanej)
  • Akcesoria montażowe (w tym elementy do podłączenia wężyka od filtra wody)
  • Instrukcja

Parametry techniczne:

  • Wymiary (wysokość x szerokość): 17 x 25,5 cm
  • Kolor: chrom
  • Podłączenie do instalacji wodnej: 1/2 cala (woda zimna i gorąca), 1/4 cala (woda z filtra)

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii