AC-IL-BIO-FIT : Biorezonator FITaqua Far Infrared Rays

AC-IL-BIO-FIT : Biorezonator FITaqua Far Infrared Rays

Limited Availability37.95

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

UWAGA - produkt znajduje się w kategorii produktów archiwalnych/wycofanych!

Nie możemy na niego przyjąć zamówienia.

Dla większości wycofanych produktów mamy aktualne (z reguły lepsze) odpowiedniki.
Zachęcamy do zapoznania się z listą kategorii u góry strony.

Filtr bioceramiczny (biorezonator) AC-IL-BIO FITaqua działa na zasadzie rezonansu cząsteczek wody, który to efekt osiągnięty jest dzięki zastosowaniu naturalnych złóż turmalinu, uformowanych w postaci kulek.

Rozwiązanie polskiego producenta FITaqua, posiada atest PZH i może być stosowany do uzdatniania wody spożywanej przez człowieka.

Promieniowanie FIR (Far Infrared Rays - promieniowanie w dalekiej podczerwieni) emitowane przez cząsteczki turmalinu, wpływa korzystnie na wodę mającą z nim kontakt. Rezonacja cząsteczek wody powoduje redukcję anionów, przyczyniając się do usuwania toksyn i wolnych rodników oraz wpływa korzystnie na smak i zapach wody. Główne cechy biorezonatorów FITaqua to:
  • poprawa klarowności wody (smaku, zapachu i barwy)
  • poprawa metabolizmu organizmów żywych
  • zwiększenie rozpuszczalności tlenu w wodzie
  • poprawa zdolności wchłaniania tlenu przez komórki
  • redukcja poziomu jonów ujemnych (negatywnych dla człowieka)
  • stymulacja naturalnych zdolności obronnych organizmu
  • aktywowanie komórek somatycznych
  • stymulacja krążenia krwi
 
Promieniowanie FarInfrared wytwarzane przez wkład FITaqua AC-IL-BIO jest nazywane "światłem życia", ponieważ właśnie dzięki niemu możliwy jest rozwój organizmów żywych. Promieniowanie w dalekiej podczerwieni, popularnie nazywane FIR (ang. Far Infrared Rays), jest niewidocznym promieniowaniem o długości fal od 4 do 1000 mikronów. Dlatego też FIR bywa nazywany "światłem niewidzialnym".

Promienie FIR mają także wpływ na ludzi. Ciało człowieka składa się z około 70 % wody. Promieniowanie FIR umożliwia aktywację, odnowę, reaktywację, rozwój i wzmocnienie wielu organów, które absorbują promienie FIR.

Ostatnie badania w dziedzinie biotechnologii doniosły, że promieniowanie w dalekiej podczerwieni odgrywa bardzo ważną rolę we wzroście organizmów żywych. Z tego też powodu, promieniowanie to jest nazywane "promieniowaniem bioenergetycznym". Wszystkie organizmy żywe mają w sobie wodę i proteiny. Cząsteczki wody przez cały czas drgają. Jeśli cząsteczki wody podda się działaniu promieniowania o długości fali 8-10 mikronów (jest to długość drgań cząsteczek wody), to można wtedy zaobserwować zjawisko rezonansu. Pod wpływem tego woda zostaje zjonizowania na OH- i H+. Jonizacja ta nosi nazwę aktywacji wody. Obecność aktywowanej wody w organizmie ludzkim podnosi metabolizm i przyspiesza usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii.

System wymiany płynów ustrojowych ma ogromne znaczenie dla wielu organów ludzkiego ciała. Szczególnie system mikro-cyrkulacji. Zakłócenia w tym systemie powodują powstawanie różnych dolegliwości. FIR przenikając przez ciało wzmacnia go. Reguluje to przepływ krwi w naczyniach, które wcześniej zostały zablokowane przez skrzepy krwi. Równocześnie dostarcza ciału sił witalnych.

Zdrowie człowieka zależy przede wszystkim od dostarczanych mu niezbędnych pierwiastków. Pierwiastki te dostarczają potrzebną do życia energię i budulca do budowy komórek. Podczas przetwarzania tych pierwiastków powstają w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii, które muszą być wydalane z komórek. Proces ten nazywamy metabolizmem. Wielkość metabolizmu jest wyznacznikiem ogólnie pojętego zdrowia. Transport życiodajnych pierwiastków jest uzależniony od prawidłowego krążenia krwi i tak samo ważny dla człowieka jak usuwanie szkodliwych substancji. Promienie FIR poprzez usprawnienie krążenia krwi pomaga w osiągnięciu prawidłowego metabolizmu. A to prowadzi do zwiększenia witalności i energii.

AC-IL-BIO-FIT : Biorezonator FITaqua Far Infrared Rays