AFXPOMP-4 : Nowoczesna pompa do osmozy. Najwyższa jakość Aquafilter!

AFXPOMP-4 : Nowoczesna pompa do osmozy. Najwyższa jakość Aquafilter!

In stock447.2

Produkt archiwalny

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Profesjonalna pompa elektryczna do filtrów odwróconej osmozy. Produkt światowego lidera w domowych systemach uzdatniania wody, amerykańskiej firmy Aquafilter, Inc. Model AFXPOMP-4 zastępuje na rynku dotychczas oferowane pompy elektryczne, podnosząc jednocześnie poprzeczkę konkurencyjnym rozwiązaniom.
 
AFXPOMP-4 to pompa która może być stosowana z większością filtrów odwróconej osmozy (ze zbiornikiem wody czystej), bez względu na producenta filtra. Kompaktowa konstrukcja, nie wymagająca skomplikowanej ingerencji w filtr RO w celu podłączenia, oraz znakomite rozwiązania techniczna powodują, że pompa Aquafilter skutecznie zwiększa sprawność działania filtrów osmotycznych.
 
Unikalnym rozwiązaniem jest wprowadzenie prefiltracji przed pompą, w postaci liniowego filtra odżelaziająco-zmiękczającego wode, co chroni elementy pompy przed przedwczesnym zużyciem w przypadku eksploatacji filtra z wodą zażelazioną i bardzo twardą. Wymienny wkład Aquafilter AISTRO-2 chroniąc pompę, przedłuża jej żywotność, co przekłada się na cichszą pracę pompy.
 
Znakomite wzornictwo umożliwia pozostawienie pompy w miejscu widocznym, nie szpecąc pomieszczenia.
 
Konstrukcja obudowy zapewnia wentylację, nie dopuszczając do przegrzewania się pompy nawet w upalne dni.
 
Górna część obudowy osadzona jest na dolnej przy pomocy magnesów, dzięki czemu procedura zdejmowania obudowy jest maksymalnie uproszczona.
 
Podłączenie pompy jest łatwe i wykonać może je bez specjalistycznej wiedzy każda osoba umiejąca posługiwać się podstawowymi, domowymi narzędziami. W komplecie znajduje się instrukcja w języku polskim.
 
Pompę stosuje się wówczas, gdy ciśnienie wody zasilającej filtr odwróconej osmozy jest niższe niż 2,8 bar. Wskazane jest stosowanie pompy również przy ciśnieniach wyższych niż 2,8 bar (jednocześnie niższych niż 4 bar), co pozwoli na zwiększenie sprawności membrany (niższy wskaźnik TDS) oraz osiągnięcie wyższego komfortu użytkowania i niższych kosztów (szybsze napełnianie zbiornika oraz mniejszy odrzut wody do kanalizacji w przeliczeniu na litr wody uzdatnionej).
 
Wymiary: 16 x 15,5 x 34,5 cm (wys x szer x dł)
 
W komplecie znajduje się zasilacz do sieci elektrycznej.

Wydajność do 1,5 l/min
Ciśnienie robocze 5,5 bar +/- 0,5 bar
Minimalne ciśnienie wejściowe 1 bar

 
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
AFXPOMP-4 : Nowoczesna pompa do osmozy. Najwyższa jakość Aquafilter!

Inne produkty z tej kategorii

POM-KOM : Kompletna pompa elektryczna do osmozy

POM-KOM : Kompletna pompa elektryczna do osmozy

Producent: Top Filter

Mamy w magazynie

Cena brutto: 339,00 zł

zobacz POM-KOM : Kompletna pompa elektryczna do osmozy

Pompa elektryczna do filtrów odwróconej osmozy ze zbiornikiem. Kompletne urządzenie gotowe do montażu. Pompa wyposażona jest w czujniki wysokiego (wyłącza pompę po napełnieniu się zbiornika) i niskiego ciśnienia (zabezpiecza pompę przed pracą na sucho). Działanie pompy polega na podniesieniu ciśnienia w układzie zasilającym wodą membranę osmotyczną, co przekłada się na wyższą sprawność działania filtra odwróconej osmozy.

More info

ROPOMP : Kompletna elektryczna pompa cisnieniowa do systemów odwróconej osmozy RO

ROPOMP : Kompletna elektryczna pompa cisnieniowa do systemów odwróconej osmozy RO

Producent: USTM

Czekamy na dostawę

Cena brutto: 449,00 zł

zobacz ROPOMP : Kompletna elektryczna pompa cisnieniowa do systemów odwróconej osmozy RO

Kompletna pompa wspomagająca pracę membrany osmotycznej w przypadku niskiego ciśnienia. Pompa w pełni automatycznie zwiększa ciśnienie wody uderzającej w membranę. Podnosi efektywność pracy membrany. Skraca czas potrzebny na napełnienie zbiornika. Pompa wyposażona w czujniki wysokiego i niskiego ciśnienia, zabezpieczające pompę przed pracą na sucho oraz wyłączające pompę po napełnieniu zbiornika wodą.

More info

AFXPOMP : Zestaw podnoszący ciśnienie w filtrze odwróconej osmozy - pompa do osmozy

AFXPOMP : Zestaw podnoszący ciśnienie w filtrze odwróconej osmozy - pompa do osmozy

Producent: Aquafilter

Czekamy na dostawę

Cena brutto: 389,00 zł

zobacz AFXPOMP : Zestaw podnoszący ciśnienie w filtrze odwróconej osmozy - pompa do osmozy

Zmontowany na płytce, gotowy do podłączenia zestaw podnoszący ciśnienie w filtrze odwróconej osmozy. Wyposażony w pompę elektryczną, czujniki niskiego i wysokiego ciśnienia oraz wężyki przyłączeniowe. Fabryczna instrukcja instalacji ułatwia samodzielny montaż. Polecamy do domowych (kuchennych) filtrów osmotycznych, które pracują z wodą doprowadzaną pod niskim ciśnieniem.

More info

ROPOMP300 : Bardzo wydajna pompa do osmozy 3 l/min

ROPOMP300 : Bardzo wydajna pompa do osmozy 3 l/min

Producent: Top Filter

Mamy w magazynie

Cena brutto: 550,00 zł

zobacz ROPOMP300 : Bardzo wydajna pompa do osmozy 3 l/min

Pompa wspomagająca pracę membrany osmotycznej w profesjonalnych systemach odwróconej osmozy. Stosowana w przypadku niskiego ciśnienia w instalacji wodnej. Urządzenie kompletne z zaworami niskiego i wysokiego ciśnienia oraz zasilaczem. Pompa zamontowana na płytce umożliwiającej łatwe zainstalowanie w już istniejącym systemie RO. Zalecana dla membran osmotycznych o każdej wydajności, ze wskazaniem na membrany > 100 GPD.

More info

#Producent_filtrów_wody_Aquafilter. #Odwrócona_osmoza #Zmiękczacz_wody #Filtry_wody #woda.com.pl