Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

AFXPOMP-4 : Nowoczesna pompa do osmozy. Najwyższa jakość Aquafilter!

Nasz kod: AFXPOMP-4

Dostępność: Wkrótce dostawa


Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:

449,00
Opis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Profesjonalna pompa elektryczna do filtrów odwróconej osmozy. Produkt światowego lidera w domowych systemach uzdatniania wody, amerykańskiej firmy Aquafilter, Inc. Model AFXPOMP-4 zastępuje na rynku dotychczas oferowane pompy elektryczne, podnosząc jednocześnie poprzeczkę konkurencyjnym rozwiązaniom.
 
AFXPOMP-4 to pompa która może być stosowana z większością filtrów odwróconej osmozy (ze zbiornikiem wody czystej), bez względu na producenta filtra. Kompaktowa konstrukcja, nie wymagająca skomplikowanej ingerencji w filtr RO w celu podłączenia, oraz znakomite rozwiązania techniczna powodują, że pompa Aquafilter skutecznie zwiększa sprawność działania filtrów osmotycznych.
 
Unikalnym rozwiązaniem jest wprowadzenie prefiltracji przed pompą, w postaci liniowego filtra odżelaziająco-zmiękczającego wode, co chroni elementy pompy przed przedwczesnym zużyciem w przypadku eksploatacji filtra z wodą zażelazioną i bardzo twardą. Wymienny wkład Aquafilter AISTRO-2 chroniąc pompę, przedłuża jej żywotność, co przekłada się na cichszą pracę pompy.
 
Znakomite wzornictwo umożliwia pozostawienie pompy w miejscu widocznym, nie szpecąc pomieszczenia.
 
Konstrukcja obudowy zapewnia wentylację, nie dopuszczając do przegrzewania się pompy nawet w upalne dni.
 
Górna część obudowy osadzona jest na dolnej przy pomocy magnesów, dzięki czemu procedura zdejmowania obudowy jest maksymalnie uproszczona.
 
Podłączenie pompy jest łatwe i wykonać może je bez specjalistycznej wiedzy każda osoba umiejąca posługiwać się podstawowymi, domowymi narzędziami. W komplecie znajduje się instrukcja w języku polskim.
 
Pompę stosuje się wówczas, gdy ciśnienie wody zasilającej filtr odwróconej osmozy jest niższe niż 2,8 bar. Wskazane jest stosowanie pompy również przy ciśnieniach wyższych niż 2,8 bar (jednocześnie niższych niż 4 bar), co pozwoli na zwiększenie sprawności membrany (niższy wskaźnik TDS) oraz osiągnięcie wyższego komfortu użytkowania i niższych kosztów (szybsze napełnianie zbiornika oraz mniejszy odrzut wody do kanalizacji w przeliczeniu na litr wody uzdatnionej).
 
Wymiary: 16 x 15,5 x 34,5 cm (wys x szer x dł)
 
W komplecie znajduje się zasilacz do sieci elektrycznej.

Wydajność do 1,5 l/min
Ciśnienie robocze 5,5 bar +/- 0,5 bar
Minimalne ciśnienie wejściowe 1 bar