TLCHF-2T : Membrana kapilarna do Aquafilter FP3-HJ-K1 i EXCITO-B
Kod producenta:

TLCHF-2T : Membrana kapilarna do Aquafilter FP3-HJ-K1 i EXCITO-B

In stock60.23

Mamy w magazynie

  • Cena brutto:
  • od 1 szt: 79,00 zł
  • od 3 szt: 76,78 zł
  • od 7 szt: 74,56 zł
  • od 11 szt: 72,34 zł
  • od 18 szt: 70,12 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Pliki dołączone do produktu

  • Errata-zmiana-wyglądu (Rozmiar: 2,97 MB) pobierz
Oryginalna membrana kapilarna Aquafilter TLCHF-2T, stosowana w nowej serii podzlewozmywakowych systemów uzdatniania wody FP3-HJ-K1 oraz EXCITO-B. Membrana eliminuje z wody wszelkie zanieczyszczenia o wielkości cząstek do 0,02 mikrona, co pozwala na skuteczne usuwanie drobin mechanicznych, a z uwagi na wielką dokładność, również niektórych bakterii.

Filtracja na kapilarach polipropylenowych jest jedną z dokładniejszych metod, bezstratnego uzdatniania wody. Filtry wykorzystujące tą metodę uzdatniania, nie wymagają technologicznego odrzutu wody.

Maksymalne ciśnienie pracy: 3 bar (w przypadku wyższego ciśnienia wody w instalacji, należy stosować reduktor ciśnienia).

Temperatura wody filtrowanej: 2-42 st. C

Żywotność: do 6-12 miesięcy (w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody - zalecana wymiana nie rzadziej niż co 6 miesięcy).

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
TLCHF-2T : Membrana kapilarna do Aquafilter FP3-HJ-K1 i EXCITO-B

Inne produkty z tej kategorii

TLCHF : Membrana kapilarna do Aquafilter EKO FP4 PLUS

TLCHF : Membrana kapilarna do Aquafilter EKO FP4 PLUS

Producent: Aquafilter

Sprowadzimy do 7 dni

Cena brutto: 39,00 zł

zobacz TLCHF : Membrana kapilarna do Aquafilter EKO FP4 PLUS

Membrana kapilarna do EKO FP4 PLUS. Membrany kapilarne nie usuwają z wody minerałów. Membrana Aquafilter TLCHF przeznaczona jest do filtrów EKO FP4 Plus i jest ostatnim stopniem filtracji. Usuwa z wody większość bakterii oraz wszelkie zanieczyszczenia o wielkości do 0,02 mikrona. Tak wysoka dokładność uzdatniania pozwala na oczyszczenie wody w stopniu, który jest stosowany w niektórych rozwiązaniach dystrybucji wody pitnej. Membrana kapilarna powinna być wymieniana nie rzadziej niż co pół roku.

More info

TLCHF-FP : Membrana kapilarna do FP3-HJ i Aquafilter Excito

TLCHF-FP : Membrana kapilarna do FP3-HJ i Aquafilter Excito

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena brutto: od: 84,00 złod: 81,19 złod: 78,38 złod: 75,57 złod: 72,76 zł

zobacz TLCHF-FP : Membrana kapilarna do FP3-HJ i Aquafilter Excito

Membrana kapilarna (hollow fiber) do filtrów Aquafilter FP3-HJ i systemu Excito. Membrana usuwa wszelkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 0,02 mikrona. Membrana kapilarna TLCHF-FP może być instalowana w innych systemach uzdatniana wody, jako końcowy stopień filtracji z uwagi na usuwanie większości bakterii. Membrana nie demineralizuje wody. W oparciu o membranę można zbudować zaawansowany filtr wody, uzdatniający ją bez odrzutu do kanalizacji. Filtracja na kapilarach jest polecana do barów.

More info

M-KAP-OB : Membrana kapilarna 2,5 cala

M-KAP-OB : Membrana kapilarna 2,5 cala

Producent: Top Filter

Mamy w magazynie

-17%

Cena brutto: 49,00 zł

zobacz M-KAP-OB : Membrana kapilarna 2,5 cala

Membrana kapilarna (hollow fiber) do filtrów Aquafilter FP3-HJ i systemu Excito. Membrana usuwa wszelkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 0,02 mikrona. Membrana kapilarna M-KAP-OB może być instalowana w innych systemach uzdatniana wody, jako końcowy stopień filtracji z uwagi na usuwanie większości bakterii. Membrana nie demineralizuje wody. W oparciu o membranę można zbudować zaawansowany filtr wody, uzdatniający ją bez odrzutu do kanalizacji. Filtracja na kapilarach jest polecana do barów.

More info

5907799098773

#Producent_filtrów_wody_Aquafilter. #Odwrócona_osmoza #Zmiękczacz_wody #Filtry_wody #woda.com.pl