TLCHF-2T : Membrana kapilarna do Aquafilter FP3-HJ-K1 i EXCITO-B

TLCHF-2T : Membrana kapilarna do Aquafilter FP3-HJ-K1 i EXCITO-B

Średnia ocena: 4.5 / 5 ( ilosć opinii : 2 )
In stock67.35

Mamy w magazynie

 • Cena brutto:
 • od 1 szt: 89,00 zł
 • od 3 szt: 86,37 zł
 • od 7 szt: 83,74 zł
 • od 11 szt: 81,11 zł
 • od 18 szt: 78,48 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty

Zamień kropelki na rabat

Pliki dołączone do produktu

 • Errata-zmiana-wyglądu (Rozmiar: 2,97 MB) pobierz
Oryginalna membrana kapilarna Aquafilter TLCHF-2T, stosowana w nowej serii podzlewozmywakowych systemów uzdatniania wody FP3-HJ-K1 oraz EXCITO-B. Membrana eliminuje z wody wszelkie zanieczyszczenia o wielkości cząstek do 0,02 mikrona, co pozwala na skuteczne usuwanie drobin mechanicznych, a z uwagi na wielką dokładność, również niektórych bakterii.

Filtracja na kapilarach polipropylenowych jest jedną z dokładniejszych metod, bezstratnego uzdatniania wody. Filtry wykorzystujące tą metodę uzdatniania, nie wymagają technologicznego odrzutu wody.

Maksymalne ciśnienie pracy: 3 bar (w przypadku wyższego ciśnienia wody w instalacji, należy stosować reduktor ciśnienia).

Temperatura wody filtrowanej: 2-42 st. C

Żywotność: do 6-12 miesięcy (w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody - zalecana wymiana nie rzadziej niż co 6 miesięcy).

 • Ocena: Wystawiona ocena: 4 4

  Membrana działa i daje się normalnie podłączyć do filtra, ale nie jest tak dokładnie przezroczysta jak na zdjęciu.

  Dodano:

 • Ocena: Wystawiona ocena: 5 5

  Działa doskonale. Woda z filtra fp3 z tą membraną jest idealnie czysta.

  Dodano:

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od ręki Produkt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dni Produktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 14 dni roboczych lub w innym, uzgodnionym z Klientem terminie.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producenta Produktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienie Produktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
TLCHF-2T : Membrana kapilarna do Aquafilter FP3-HJ-K1 i EXCITO-B

Inne produkty z tej kategorii

TLCHF-FP : Membrana kapilarna do FP3-HJ i Aquafilter Excito

TLCHF-FP : Membrana kapilarna do FP3-HJ i Aquafilter Excito

Producent: Aquafilter

Mamy w magazynie

Cena brutto: od: 89,00 złod: 86,48 złod: 83,96 złod: 81,44 złod: 78,92 zł

zobacz TLCHF-FP : Membrana kapilarna do FP3-HJ i Aquafilter Excito

Membrana kapilarna (hollow fiber) do filtrów Aquafilter FP3-HJ i systemu Excito. Membrana usuwa wszelkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 0,02 mikrona. Membrana kapilarna TLCHF-FP może być instalowana w innych systemach uzdatniana wody, jako końcowy stopień filtracji z uwagi na usuwanie większości bakterii. Membrana nie demineralizuje wody. W oparciu o membranę można zbudować zaawansowany filtr wody, uzdatniający ją bez odrzutu do kanalizacji. Filtracja na kapilarach jest polecana do barów.

More info

M-KAP-OB : Membrana kapilarna 2,5 cala

M-KAP-OB : Membrana kapilarna 2,5 cala

Producent: Top Filter

Mamy w magazynie

Cena brutto: 55,00 zł

zobacz M-KAP-OB : Membrana kapilarna 2,5 cala

Membrana kapilarna (hollow fiber) do filtrów Aquafilter FP3-HJ i systemu Excito. Membrana usuwa wszelkie zanieczyszczenia o wielkości powyżej 0,02 mikrona. Membrana kapilarna M-KAP-OB może być instalowana w innych systemach uzdatniana wody, jako końcowy stopień filtracji z uwagi na usuwanie większości bakterii. Membrana nie demineralizuje wody. W oparciu o membranę można zbudować zaawansowany filtr wody, uzdatniający ją bez odrzutu do kanalizacji. Filtracja na kapilarach jest polecana do barów.

More info

5907799098773

#Producent_filtrów_wody_Aquafilter. #Odwrócona_osmoza #Zmiękczacz_wody #Filtry_wody #woda.com.pl