Masz w koszyku: (0) szt. na kwotę: 0,00 zł

Nie wiesz co kupić? Napisz do nas

Aby się zalogować wpisz Twój adres e-mail i hasło

FCCST20BB : Oryginalny wkład Aquafilter do BB20 (50x11 cm)

Nasz kod: FCCST20BB
Producent: Aquafilter

Dostępność: Mamy w magazynie


Najniższy koszt wysyłki: 12,00 zł. Szczegóły tutaj

Cena internetowa brutto aktualna przy składaniu
zamówienia przez sklep internetowy:


Im więcej jednorazowo kupujesz,
tym niższa cena brutto za sztukę:


od 1 szt
:      129,00 zł
od 6 szt
:      123,00 zł
od 10 szt
:      117,00 zł
od 20 szt
:      112,00 złOpis Produktu

Zapytaj o produkt
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
zamknij [x]
Wkład zmiękczający Aquafilter FCCST20BB zawiera granulat jonowymienny, zastępujący zawarte w wodzie jony wapnia i magnezu, jonami sodu. Każdy wkład wyposażony jest w filtr końcowy, zapobiegający wypłukiwaniu granulatu. Stosowany w dużych korpusach narurowych serii BB 20 (big blue) montowanych w instalacjach wodnych na cały dom.

Wkłady 20 cali są najbardziej wydajnymi wkładami. Objętość obudowy wkładu pozwala na umieszczenie wewnątrz dużej ilości złoża zmiękczającego, która pozwala na komfortową i ekonomiczną eksploatację stacji uzdatniania opartej na wkładach FCCST20BB.

Zmiękczanie wody ma zasadnicze znaczenie nie tylko dla ochrony instalacji wodnej, armatury podłączonej do instalacji i sprzętu AGD typu pralka i zmywarka. Twarda woda (a konkretnie wapń w niej obecny) negatywnie wpływa na organizm, będąc jedną z przyczyn powstawania kamieni nerkowych.

Żywotność wkładu: do 8 tys. litrów
Wydajność: do 18 litrów / min
Spadek ciśnienia: 0,3 - 0,5 barProdukty pokrewne

HHBB20B-FS - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

HHBB20B-FS - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie i odżelazianie)

Najbardziej wydajny zestaw do uzdatniania wody z żelaza, resztkowego manganu i siarkowodoru oraz zmiękczania wody (usuwanie wapnia). Kompletny domowy filtr wody, montowany na rurze wody zimnej, zwykle bezpośrednio za hydroforem lub licznikiem wody. Filtr oparty o wydajne korpusy BB20 Aquafilter oraz oryginalne wkłady Aquafilter. Gotowy do montażu filtr z wkładami oraz kluczem do wymiany wkładów. W komplecie instrukcja w języku polskim.

Cena internetowa brutto: 1 055,00 zł

HHBB20B-SOFT - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie wody)

HHBB20B-SOFT - Wydajna stacja uzdatniania (zmiękczanie wody)

Kompletny, wydajny zestaw filtracji wody do domu jednorodzinnego, wyposażony w komplet wkładów do usuwania piasku, szlamu, mułu itp oraz zmiękczania wody. Polecany w sytuacji gdy nie ma możliwości zainstalowania centralnego zmiękczacza wody a zachodzi potrzeba ochrony całej instalacji wodnej przed kamieniem kotłowym. Twarda woda jest zmiękczana na dwóch stopniach uzdatniania, które na pierwszym etapie są chronione wkładem usuwającym zanieczyszczenia z dokładnością do 5 mikronów.

Cena internetowa brutto: 1 035,00 zł