UVLAMP55 : Lampa bakteriobójcza UV-C (35 l/min)
Średnia ocena: 5 / 5 ( ilosć opinii : 1 )
In stock1490
Dostawa w 3-4 dni robocze
  • Cena brutto:
Za zakup tego produktu otrzymasz: 0wymieniaj punkty na rabaty
Zamień kropelki na rabat
Lampa bakteriobójcza USTM UVLAMP55
sterylizująca wodę z mikroorganizmów. Eliminuje z wody do 100 procent wszelkich bakterii i wirusów.
Działanie lampy UV-C
Zachowaj ostrożność!
Dobór lampy bakteriobójczej
Prawidłowy montaż lampy UV-C
Wymiary lampy:
97 x 6,5 cm.
Przyłącze:
3/4 i 1 cal gz
Materiał lampy:
stal nierdzewna 304
Temperatura wody i otoczenia:
2 - 40 st.C
Zasilanie:
230 V / 50 Hz
Ilość promienników x moc:
1 x 55 W
Żywotność promiennika:
do 12 miesięcy
Wydajność (dopuszczalny przepływ wody):
do 35 l / min (woda wstępnie uzdatniona)
do 45 / min (woda RO lub DEMI)
Moc wyjściowa UV-C:
30 mJ/cm2
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Sygnalizacja działania:
Tak
Sygnalizacja awarii:
Tak
Symbol promiennika (żarnika UV):
TUV-55W
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
USTM Sp. z o. o.
ul. Piaskowa 124A
97-200 Tomaszów Mazowiecki
E-mail: biuro@ustm.pl
Telefon: +48 44 7111119
  • Ocena: Wystawiona ocena: 5 5
    Dodano:
TUV-55W : Żarnik bakteriobójczy do lampy UV 55 W
Producent: USTM
Czekamy na dostawę
zobacz TUV-55W : Żarnik bakteriobójczy do lampy UV 55 W
Żarnik do lampy bakteriobójczej UV do usuwania bakterii i wirusów. Przeznaczony do lampy o symbolu UVLAMP-55 (również YK-UV55W-M). Żarnik emituje promieniowanie w paśmie UV-C, zabijające mikroorganizmy - cecha ta jest wykorzystywana do sterylizowania wody spożywczej w celu zagwarantowania jej czystości biologicznej. Moc promiennika 55 W, jest wystarczająca w sterylizacji wody w mniejszych domach oraz w uzdatnianiu wody w barach, restauracjach itp.
More info
UV-Q55W : Osłona promiennika (żarnika UV) lampy UVLAMP55
Producent: USTM
Czekamy na dostawę
zobacz UV-Q55W : Osłona promiennika (żarnika UV) lampy UVLAMP55
More info
Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:
weryfikator
Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:
Inne produkty z tej kategorii
UVLAMP110 : Lampa bakteriobójcza UV-C (72 l/min)
Dostawa w 3-4 dni robocze
-15%
zobacz UVLAMP110 : Lampa bakteriobójcza UV-C (72 l/min)
VH150/2 : Lampa bakteriobójcza UV-C (19 l/min)
Producent: Sterilight / Viqua
-23%
zobacz VH150/2 : Lampa bakteriobójcza UV-C (19 l/min)
VT4/2 : Lampa bakteriobójcza UV-C (13 l/min)
Producent: Sterilight / Viqua
-20%
zobacz VT4/2 : Lampa bakteriobójcza UV-C (13 l/min)
UVLAMP25 : Lampa bakteriobójcza UV-C (19 l/min)
-18%