PP20M20BB : Wkład sznurkowy USTM 20 mikron do BB20
In stock79
Zamień kropelki na rabat
Wkłady sznurkowe USTM PP20M20BB do filtrów wody
Dokładność filtracji powyżej 20 mikron (> 0,020 mm)
  • Żywotność: do 6 miesięcy (w zależności od parametrów fizykochemicznych wody)
  • Wydajność: do 60 litrów / minutę (w zależności od ciśnienia wody)
  • Spadek ciśnienia: około 0,2 bar (dla nowego wkładu)
  • Temperatura pracy: 2 - 45 st.C
  • Materiał filtracyjny: sznurek polipropylenowy
  • Materiał rdzenia: polipropylen
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami GPSR: Zobacz dane producenta
Odpowiedzialność za produkt:
USTM Sp. z o. o.
ul. Piaskowa 124A