MU-PRO-34-GW-20MM : Złącze proste na wąż 20 mm z gwintem 3/4 cala gw
In stock9
  • Do podłączenia węża ogrodowego do instalacji wodnej z gwintem zewnętrznym
Średnica węża:
20 mm
Gwint:
3/4 cala GW
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C