MU-PRO-34-16MM : Złącze proste na wąż 16 mm z gwintem 3/4 cala
In stock4
Średnica węża:
16 mm
Gwint:
3/4 cala GZ
Ciśnienie pracy:
do 6 bar
Temperatura pracy:
2-40 °C