RO6-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO6 z mineralizacją

RO6-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO6 z mineralizacją

In stock400.37

Mamy w magazynie

 • Cena internetowa:
 • 599,00 zł

Za zakup tego produktu otrzymasz: 0

Zamień kropelki na rabat

Dobierz akcesoria

i zyskaj jeszcze więcej kropelek

pokaż wszystkie

Seria profesjonalnych filtrów do wody, działających na zasadzie odwróconej osmozy. Produkt polskiej firmy UST-M. Wykonany w oparciu o wysokiej jakości korpusy WFU. Cechą charakterystyczną filtrów UST-M WFU jest unikalny system połączeń, ułatwiający zarówno montaż jak i samodzielny serwis filtra wody. Od osoby montującej i serwisującej filtr, nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. Konstrukcja urządzenia wyklucza możliwość nieprawidłowego uszczelnienia połączeń dzięki wykluczeniu w łączeniu poszczególnych etapów filtracji połączeń gwintowanych.

Filtr polecany jest do mieszkań, domów i firm w celu całkowitemu wyeliminowaniu potrzeby zakupu wody butelkowanej, ochronie czajników, ekspresów i żelazek oraz dzięki bardzo wysokiej czystości wody wzmocnieniu aromatu napojów i potraw gotowanych. Z filtra UST-M RO6-WFU można pobierać zarówno wodę bez mineralizacji (do gotowania w czajniku, do ekspresu kawowego i żelazka oraz w przypadku chorób nerek) jak i mineralizowaną (do przygotowywania potraw gotowanych, do picia zamiast wody mineralnej itp).

Opis procesu uzdatniania wody w filtrze RO6-WFU (sześć stopni filtracji):

 1. Filtracja mechaniczna z dokładnością do 20µ
  Eliminacja z wody cząstek nierozpuszczonych o wielkości >20µ (piach, szlam, muł itp)

 2. Uzdatnianie na węglu aktywowanym
  Redukcja chloru i pochodnych chloru w celu ochrony membrany RO

 3. Filtracja mechaniczna z dokładnością do 5µ
  Ochrona membrany przed potencjalnymi cząsteczkami węgla aktywowanego

 4. Hiperfiltracja z dokładnością do 0,0001µ
  Najdokładniejsza metoda uzdatniania wody, eliminująca z niej 99% zanieczyszczeń (mechanicznych, chemicznych i biologicznych).

Woda uzdatniona przez membranę osmotyczną jest następnie magazynowana w zbiorniku przeponowym. Po odkręceniu dowolnego kurka w kraniku (kranik ma dwa kurki - jeden do wody bez mineralizacji, drugi do wody mineralizowanej), następuje końcowe uzdatnianie:

 1. Klarowanie wody na węglu aktywowanym
  Poprawa barwy, smaku i zapachu wody zmagazynowanej w zbiorniku. Jest to istotne zwłaszcza przy niepełnej wymianie wody w zbiorniku.
  Po odkręceniu jednego z kurków kranika, woda po tym etapie uzdatniania podawana jest na kranik. Jest to typowo woda stosowana do gotowania w czajniku itp.

 2. Mineralizacja wody
  Nasycenie wody naturalnymi związkami mineralnymi. Woda pod ciśnieniem przepływa przez naturalne złoża dolomitowe i zostaje wzbogacona m.in. w magnez i wapń.
  Po odkręceniu drugiego z kurków kranika, woda po tym etapie podawana jest na kranik. Jest to typowa woda spożywcza do picia bez gotowania.

Do Klienta dostarczamy kompletne urządzenie wraz z wkładami, kranikiem, zbiornikiem itp. Filtr jest przygotowany do samodzielnego montaż w jednym punkcie (typowo w szafce pod zlewozmywakiem).


Parametry techniczne:

Filtr:

Wysokość: 47 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 15 cm

Zbiornik:

Wysokość: 35 cm
Średnica: 24 cm
Objętość brutto: 19 litrów
Objętość netto: 12 litrów (maksymalna ilość wody zmagazynowanej)

Wymagania dotyczące instalacji wodnej:

Podłączenie do instalacji wodnej: ½" (≈ 20 mm)
Ciśnienie: 2,8 - 6 bar
Temperatura wody: 2 - 30°C
Odczyn (pH): 2 - 11
Maksymalne zasolenie: 2000 ppm
Maksymalna twardość ogólna: 400 ppm
Maksymalna zasadowość: 8 mval/l
Maksymalna ilość żelaza i manganu: 0,05 ppm
Maksymalny indeks SDI: 5

 • Ocena: Ocena 5

  Bardzo dobry filtr i bardzo wysoka jakość. Od razu widać, że nie jest robiony w Chinach tylko w Polsce. Najpierw sprawdziłam sklep woda.com.pl u producenta UST-M i można tu kupować. Polecam sam filtr oraz sprzedawcę.

  Dodano:

 • Ocena: Ocena 5

  Świetny zestaw, wcześniej używałam RO5, ale do nowego mieszkania zamówiłam sobie zestaw z mineralizacją. Woda smakuje wyśmienicie nawet na gorszej jakości ujęciu wody. Podchodziłam kiedyś sceptycznie do tego rodzaju filtracji, ale dzisiaj jestem w stanie odróżnić dobrą wodę ( tak...woda ma smak proszę Państwa ) od tej gorszej - szczególnie lanej w plastiki.

  Dodano:

Jeśli masz pytanie związane z tym produktem, wypełnij poniższy formularz:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Dostępność produktu oznaczona jest w następujący sposób:

towar mamy w magazynie - dostępny od rękiProdukt mamy w naszym magazynie. Wysłany zostanie najpóźniej następnego dnia roboczego.
towar sprowadzimy - termin realizacji to kilka dniProduktu w zamawianej ilości nie mamy w naszym magazynie. Zwykle jego dostawy są raz na tydzień. Zamówienie zrealizujemy zwykle do 7 dni.
towar nie jest aktualnie dostępny - nie ma go u producentaProduktu nie mamy w naszym magazynie. Nie jest aktualnie dostępny u producenta.
towar nie jest aktualnie dostępny - sprowadzamy na zamówienieProduktu nie mamy w naszym magazynie. Możemy sprowadzić go na zamówienie. Prosimy o kontakt przez e-mail lub formularz.
RO6-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO6 z mineralizacją

Inne produkty z tej kategorii

RO7-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO7 z biorezonatorem

RO7-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO7 z biorezonatorem

Producent: UST-M

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 649,00 zł

More

Oryginalny, nowoczesny system odwróconej osmozy z końcowym filtrem mineralizującym i bioceramicznym. Filtr UST-M RO7-WFU dostarczamy z kompletem przyłączy, akcesoriami, wkładami, zbiornikiem, kranikiem itp. Urządzenie kompletne, przeznaczone do uzdatniania wody spożywczej. Serwis filtra można przeprowadzać we własnym zakresie bez utraty gwarancji. W komplecie wszystkie elementy potrzebne do typowego montażu w szafce pod zlewozmywakiem.

More info

RO8-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO8 z biorezonatorem i lampą UV

RO8-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO8 z biorezonatorem i lampą UV

Producent: UST-M

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 799,00 zł

More

Oryginalny, nowoczesny system odwróconej osmozy z końcowym filtrem mineralizującym i bioceramicznym oraz lampą UV-C. Filtr UST-M RO8-WFU dostarczamy z kompletem przyłączy, akcesoriami, wkładami, zbiornikiem, kranikiem itp. Urządzenie kompletne, przeznaczone do uzdatniania wody spożywczej. Serwis filtra można przeprowadzać we własnym zakresie bez utraty gwarancji. W komplecie wszystkie elementy potrzebne do typowego montażu w szafce pod zlewozmywakiem.

More info

RO5-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO5

RO5-USTM-WFU : Profesjonalny filtr RO5

Producent: UST-M

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 539,00 zł

More

Oryginalny, nowoczesny system odwróconej osmozy. Filtr UST-M RO5-WFU dostarczamy z kompletem przyłączy, akcesoriami, wkładami, zbiornikiem, kranikiem itp. Urządzenie kompletne, przeznaczone do uzdatniania wody spożywczej. Serwis filtra można przeprowadzać we własnym zakresie bez utraty gwarancji. W komplecie wszystkie elementy potrzebne do typowego montażu w szafce pod zlewozmywakiem.

More info