Lampy bakteriobójcze

Urządzenia do sterylizacji wody są instalowane głównie przez właścicieli domów, którzy mają studnie skażone bakteriami a ich dezynfekcja nie przynosi stałego skutku w postaci czystości biologicznej wody. Sytuacje takie mają miejsce głównie w małych miejscowościach i wsiach, gdzie spotyka się szamba (niekiedy nieszczelne). Zjawisko skażenia wody narasta gdy korzysta się ze studni kopanej (płytkiej) z nieszczelnymi kręgami. Również nieduże odległości od pól uprawnych nawożonych obornikiem bywają problemem. Lampy bakteriobójcze nie pozwalają na przeniknięcie bakterii do wewnętrznej instalacji w domu. Sterylizowana woda jest bezpieczna biologicznie. Podczas użytkowania lampy należy zapewnić jej ciągły dopływ prądu. Jeżeli istnieje ryzyko przerw w dostawie energii elektrycznej, warto zainstalować dedykowany danemu urządzeniu automat odcinający dopływ skażonej wody przy wyłączonej lampie.

Wyświetl produkty producenta: Sterilight, UST-M

UVLAMP06 : Lampa bakteriobójcza UV

UVLAMP06 : Lampa bakteriobójcza UV

Producent: UST-M

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 289,00 zł

More

Lampa UV do usuwania bakterii i wirusów. Stosowana do sterylizacji wody w instalacjach o niewielkim przepływie (do 96 litrów na godzinę dla wody RO). Główne zastosowanie znajduje w systemach odwróconej osmozy (fabrycznie montowana w RO8 UST-M). Znajduje również zastosowanie w filtrach lodówkowych i akwarystycznych. Wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej zapewnia wieloletnią trwałość produktu. Komplet zawiera lampę, zasilacz (balast UV) oraz żarnik. Polecamy do każdego filtra RO.

More info

UVLAMP55 : Lampa bakteriobójcza UV do 2,1 m3/h - żarnik 55W

UVLAMP55 : Lampa bakteriobójcza UV do 2,1 m3/h - żarnik 55W

Producent: UST-M

Sprowadzimy do 7-14 dni

Cena internetowa: 1 390,00 zł

More

Wydajna lampa bakteriobójcza UV-C do usuwania bakterii i wirusów. Sterylizuje wodę w instalacjach o przepływie do 2,8 m3 na godzinę. Eliminuje z wody bakterie i wirusy. Wydajność odpowiednia do uzdatniania wody w dużych domach jednorodzinnych i zakładach produkcji spożywczej. W komplecie profesjonalny żarnik firmy Philips oraz zasilacz (UV balast). Posiada kontrolkę działania lampy. Wykonana ze stali nierdzewnej. Sterylizator wody zapewnia znakomitą skuteczność i niskie koszty użytkowania.

More info

UVLAMP110 : Lampa bakteriobójcza UV do 4,3 m3/h - żarniki 110W

UVLAMP110 : Lampa bakteriobójcza UV do 4,3 m3/h - żarniki 110W

Producent: UST-M

Mamy w magazynie

-31%

Cena internetowa: 2 399,00 zł

More

Wydajna lampa bakteriobójcza UV-C do usuwania bakterii i wirusów. Sterylizuje wodę w instalacjach o przepływie do 4,3 m3 na godzinę. Eliminuje z wody bakterie i wirusy. Wydajność odpowiednia do uzdatniania wody w dużych domach jednorodzinnych i zakładach produkcji spożywczej. W komplecie profesjonalne żarniki firmy Philips oraz zasilacz (UV balast). Posiada kontrolkę działania lampy. Wykonana ze stali nierdzewnej. Sterylizator wody zapewnia znakomitą skuteczność i niskie koszty użytkowania.

More info