Aquafilter Excito i Eko FP4

Do systemów Aquafilter EKOFP4 i EKO FP4 plus stosuje się wkłady serii CN (bez gwintu na końcu wkładu) jak i wkłady serii CT (z gwintem na końcu). Dla użytkowników filtrów EKO nie ma znaczenia, czy wkład posiada gwint czy nie. Uszczelnienie następuje na końcowej, okrągłej uszczelce. Wkłady serii CT są stosowane również do zabudowanych systemów odwróconej osmozy. Informujemy, że zamawiając wkłady do filtrów EKO, Klienci mogą otrzymać wkłady z gwintem lub bez - zależy to od otrzymanej przez nas dostawy. Wkłady świecowe instalowane w takich filtrach, stosowane są również przez innych producentów filtrów wody.

Nowoczesne filtry serii Aquafilter EXCITO zastąpiły serię EKO która już nie jest oferowana. Szeroka gama filtrów kuchennych EXCITO korzysta z wkładów liniowych, które powinno wymieniać się całymi kompletami. Dopuszcza się wymianę pojedynczych wkładów w przypadku ich wcześniejszego zużycia (np. wstępnego wkładu mechanicznego lub wkładu zmiękczającego wodę).

Wyświetl produkty producenta: Aquafilter, Różni

K-EKO-1-Z : Komplet 4 wkładów do EKO FP4 - zestaw nr 1 - standard (zamienniki)

K-EKO-1-Z : Komplet 4 wkładów do EKO FP4 - zestaw nr 1 - standard (zamienniki)

Producent: Różni

Mamy w magazynie

Cena internetowa: 24,00 zł

More

Komplet wkładów do filtra Aquafilter EKOFP4. Zestaw standardowy, do podstawowej wersji filtrów EKO FP4. W zestawie znajdują się cztery wkłady: HS20-CT, HBL-CT (dwie sztuki) i HS5-CT. Zestaw czterech wkładów. W komplecie wszystkie wkłady z nowymi uszczelkami zapewniającymi właściwy przepływ wody przez warstwy filtrujące. Zestaw wkładów wymiennych powinien być wymieniany przeciętnie co kwartał (w zależności od stopnia zanieczyszczenia wody uzdatnianej).

More info